Zadanie kwalifikacji TestingCup 2017

Zakończyła się część kwalifikacji do TestingCup 2017, w ramach której kandydaci testowali przygotowaną przez nas aplikację. Udostępniamy ją do celów edukacyjnych!

 

Jesteśmy dumni z tego, że testerzy.pl mieli okazję po raz kolejny przygotować aplikację na potrzeby Mistrzostw. "Generator danych testowych" jest dodatkiem do Firefoksa i pozwala generować dane testowe bezpośrednio w polach testowanej strony internetowej. Generować można ciągi znaków, ale również numery PESEL czy REGON Dane mogą być zarówno poprawne jak i negatywne. Poprawioną aplikację bez defektów niedługo udostępnimy.

Już teraz możecie pobrać aplikację z defektami i zobaczyć, z czym musieli się zmierzyć kandydaci do TestingCup podczas kwalifikacji. Aplikacja, pobrana z poziomu FF prawdopodobnie od razu będzie chciała się zainstalować (musicie to zaakceptować). Rekomendowana wersja FF do użycia aplikacji to 52 (może nie działać na innych).

Dodatkowo dostępny jest plik ze znanymi defektami oraz regułami oceny prac nadesłanych przez uczestników. Warto podkreślić, że uczestnicy zawodów znaleźli niewiele defektów ponad to, co znajduje się na liście.Strona MrBuggy 2017 >>

Strona kwalifikacji >>

 

 

 

Najbliższe terminy szkoleń

 

24-25 stycznia - Warszawa

JAVA dla testerów oprogramowania


26-28 stycznia - Warszawa

ISTQB Poziom Podstawowy


28-31 stycznia - Wrocław

Zawód Tester


31 stycznia-1 lutego - Wrocław

 

Partnerzy

Narzędzia testerskie