Raport porównawczy

testerzy.pl przetestują dla Państwa aplikacje oraz produktu w odniesieniu do konkurencji lub uznanych wzorców rynkowych. Proponujemy raport porównawczy oparty na testach produktów i opiniach użytkowników. Sprawdzamy poziom jakości produktu w porównaniu do benchmarków.

Wspieramy planowanie rozwoju określając w jakim kierunku podąża rynek lub konkretna branża. Raport porównawczy pokazuje błędy popełniane przez konkurencję, tak by Państwo nie musieli popełniać już tego samego błędu.


Korzyści:

Dzięki testom porównawczym mogą Państwo ocenić jakość własnych produktów odniesieniu do konkurencji i czerpać z najlepszych wzorców i rozwiązań. Metoda Benchmarkingu i Najlepszych Praktyk wspiera rozwój konkurencyjności produktów.

Testy w naszej firmie prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich jak i mniejszych projektach informatycznych.

Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych.

„Zapytaj o ofertę”

Dostawa Klienta: aplikacja, adres internetowy aplikacji lub produkt; dokumentacja użytkownika (jeśli istnieje); wymagania (jeśli sprecyzowane);

Dostawa testerzy.pl: raport porównawczy konkurencyjnych produktów, raport defektów; plan testów (jeśli wymagany); przypadki testowe (jeśli wymagane); skrypty automatyczne (jeśli wymagane).

Miejsce: Oferujemy usługi konsultingowe po stronie klienta, jak i zdalne testy w naszej siedzibie.

Akredytacje

Nad czym pracujemy?


Projekty zewnętrzne:

  • Aleo - testy aplikacji B2B.


Projekty wewnętrzne: