Portfolio szkoleń

testerzy.pl szkolą testerów i kierowników testów.

 

Dziękujemy firmom, które szkolenie pracowników przekazały testerzy.pl

Dziękujemy kursantom za udział w naszych szkoleniach.

 

 

Współpraca z firmą Nokia trwa nieprzerwanie od 2009 roku. Przeszkoliliśmy setki testerów z zakresu przygotowania do egzaminów ISTQB oraz z zakresu praktyki testowania oprogramowania. Staliśmy się wiarygodnym partnerem w obszarze szkoleniowym, co potwierdzają osiągnięcia testerów.

 

 

Specjalnie dla zespołu testerów firmy Motorola Solutions opracowaliśmy tematykę szkolenia łączącego elementy tworzenia przypadków testowych oraz testowania eksploracyjnego. Mamy nadzieję, że przekazana przez nas wiedza i zademonstrowane techniki przysłużą się całej organizacji.

 

 

 

REC Global (obecnie GlobalLogic) jest firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania. Mieliśmy okazję gościć testerów z firmy REC na swoich szkoleniach, w tym szkoleniach przygotowujących do egzaminów ścieżki ISTQB.

 

 

 

Testerów z wrocławskiego oddziału Banku Credit Agricole mieliśmy okazję poznać i przeszkolić z zakresu testowania usług sieciowych z SoapUI. Cieszymy się, że warsztaty spełniły oczekiwania uczestników. Cieszy nas też zapowiedź dalszej współpracy:)

 

 

 

"Dziękujemy Firmie Testerzy.pl za sprawne przeprowadzenie całość procesu szkoleniowego i egzaminacyjnego. Szkolenie ISTQB dostarczyło nam dużą ilość pożytecznej wiedzy, którą będziemy stosować (już stosujemy) w praktyce." Robert Mazur, Dyrektor Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowego

 

Sages sp. z o.o. jest firmą szkoleniową i doradczą, świadczącą usługi w zakresie IT. Dla tej firmy przeprowadziliśmy konsultacje z zakresu narzędzi wspierających testowanie. 

 

Dla firmy Cognifide, która tworzy zaawansowane systemy zarządzania treścią, przeprowadziliśmy warsztaty testowania usług sieciowych przy pomocy narzędzia SoapUI. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili zarówno samo szkolenie (szczególnie jego wymiar praktyczny), jak i prowadzącego. Dziękujemy za wybór naszej oferty.

 

 

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą KAMSOFT SA w zakresie przygotowania testerów do zdania certyfikatu ISTQB Foundation Level. 100% uczestników pomyślnie zdało egzamin, czego serdecznie gratulujemy!

 

Lumesse to międzynarodowa organizacja, dostarczająca rozwiązania w zakresie Zarządzania Talentami, dla której zorganizowaliśmy szkolenie przygotowujące do egzaminu ISTQB Foundation Level. Dziękujemy za współpracę i gratulujemy pomyślnego zdania egzaminu!

 

 

Firma Alan Systems na co dzień dostarcza produkty i usługi z branży IT. testerzy.pl przygotowali dla nich w pełni kastomizowane warsztaty z testowania usług sieciowych z wykorzystaniem narzędzia SoapUI. Warsztaty okazały się strzałem w dziesiątkę i na stałe trafiły do naszej oferty szkoleniowej.

 

 

Dla testerów z firmy Polsoft Engineering, producenta oprogramowania, dostarczyliśmy szkolenie przygotowującego do egzaminu ISTQB Poziom Podstawowy oraz laboratorium Dobry Tester.

 

 

UPOS System Sp. z o.o. (obecnie Exorigo-Upos) jest firmą specjalizującą się w projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze systemów informatycznych dla sektora handlu detalicznego. To dla nich przeprowadziliśmy szkolenia przygotowujące do egzaminu ISTQB Foundation Level oraz ISTQB Advanced Level Test Manager.

 

 

Fabryka Gier tworzy wyznaczające trendy gry społecznościowe na portal Facebook oraz odnoszące sukcesy gry Flash dla najlepszych na rynku. To dla nich mieliśmy przyjemność dostarczyć szkolenie Dobry Przypadek Testowy.

 

 

PREVAC sp. z o.o. jest wiodącym producentem aparatury naukowo-badawczej w branży precyzyjnych technologii. Mieliśmy zaszczyt współpracować z Firmą PREVAC organizując szkolenie ISTQB Foundation Level.

 

 

Dziękujemy pracownikom Centralnego Ośrodka Informatyki Górnictwa za wybór naszego szkolenia Dobry Przypadek Testowy. Dzięki nim nasza teoria testowania zostanie przeniesiona na obszary bezpiecznej informatyki w górnictwie.

 

 

Dla testerów skyscanner.pl przeprowadziliśmy serię szkoleń z testowania w projektach internetowych, automatyzacji testów oraz testowania w metodykach agile. Dziękujemy za wybór oferty naszych szkoleń i życzymy wzmacniania pozycji na rynku.

 


Pracownicy firmy TRW, budujący inteligentne systemy bezpieczeństwa, uczestniczyli w naszym szkoleniu dedykowanym analitykom testowym.

 

 

Dla pracowników Telit Management, zaangażowanych w tworzenie oprogramowania ubezpieczeniowego, poprowadziliśmy indywidualne szkolenie przygotowujące do certyfikatu Test Manager.

 

Przeszkoliliśmy cały zespół testerów Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. z zakresu Dobry Przypadek Testowy i dodatkowej personalizacji z zakresu narzędzi do zbierania i zarządzania przypadkami testowymi.

 

Lukas Bank zaprosił nas do przeszkolenie testerów i koordynatorów testów. W związku z budowaniem nowego zespołu automatyków i podnoszenia umiejętności testerów dostarczyliśmy szkolenie Functional Test Analyst. Z kolei  liderom testów zbudowaliśmy dedykowane szkolenie z zakresu Advanced Test Manager.

 

 

 

Firma Apriso, by dostarczyć swoim klientom lepszy interfejs zleciła testerzy.pl przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia z budowania użytecznych interfejsów dla aplikacji desktopowych.

 

 

testerzy.pl na zlecenie firmy DIEHL przygotowali szkolenie Dobry Tester z elementami testowania aplikacji wbudowanych.

 

 

Mentor Graphics , dbając o wysoką jakość testów zlecił projekt przygotowania testerów do ISEB Foundation Certificate for Software Testing. Gratulujemy wszystkim pomyślnego zdania egzaminu.

 

 

Nasz partner, firma Parasoft, zaprosił testerzy.pl do projektu wspólnych szkoleń z zakresu automatyzacji testów. Wykłady miały już miejsce w Wrocławiu i Warszawie.

 

Tieto jako wiodąca firma na rynku oursourcingu testerów dba o certyfikację i rozwój swoich pracowników w obszarze automatyzacji. Mieliśmy już przyjemność współpracować z polskim i czeskim oddziałem tej globalnej korporacji.

 

 

Pitney Bowes - Business Solutions dostarcza złożone rozwiązania dla poczty, drukowania i komunikacji e-mailowej. testerzy.pl mieli okazję przygotowywać specjalistów od testów zatrudnionych w tej multinarodowej firmie do egzaminu ISTQB Foundation.

 

 

AustriaCard to rozwiązania dla bankowości oraz karty identyfikacyjne. Szczególny produkt wymaga szczególnego oprogramowania. Specjalistów AustriaCard przeszkoliliśmy w kierunku przygotowania do egzaminu ISTQB.

 

 

Firma Devesoft rozwija i wdraża aplikacje internetowe. Dla testerów przygotowaliśmy personalizowane szkolenie z elementami warsztatowymi dotyczącymi testowania projektów internetowych.

 

 

Zobacz również Opinie po szkoleniach 

Zobacz również Portfolio projektów 

 

 
 
 
 
 
 
 

Najbliższe terminy szkoleń

 

27-30 stycznia - Katowice

Zawód Tester


30-31 stycznia - Warszawa

Dobry Tester - Laboratorium


30-31 stycznia - Warszawa

 
 

 

Akredytacje

Partnerzy

Newsflash