SJSI. Tomasz Watras nowym Prezesem

SJSI. Tomasz Watras nowym Prezesem
Zarząd Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych ogłosił, że z dniem 8 maja 2026 stery organizacji przejął Tomasz Watras. Nowy Prezes, pełniący dotychczas funkcję Wiceprezesa, zastąpił na tym stanowisku Arnikę Hryszko, kierującą SJSI od lutego 2024 roku.

Tomasz Watras to praktyk z niemal 25-letnim stażem w obszarze zapewnienia jakości oprogramowania. Od 15 lat jako menedżer testów buduje i wspiera zespoły, wdraża procesy jakościowe zgodne z normami ISO oraz dba o bezpieczeństwo informacji. Dzięki połączeniu wykształcenia technicznego i ekonomicznego od lat skutecznie godzi ze sobą wymagania inżynieryjne z celami biznesowymi, będąc łącznikiem między technicznymi i operacyjnymi zespołami organizacji.

Nowemu Prezesowi gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kierowaniu Stowarzyszeniem.  

sjsi-prezes-tomasz-watras.jpg
 

Źródła:
https://sjsi.org/zmiany-w-zarzadzie-sjsi-6/

To powinno Cię zainteresować