Automatyk testów

Pełny etat Chorzów

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi
  • tworzenie skryptów testowych
  • współpracę przy tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych i technicznych.

Nasze wymagane kompetencje to:
  • wiedza na temat procesów i narzędzi testowych
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania
  • testami oraz raportowania błędów
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do automatycznego wykonywania testów
  • doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych, skryptów testowych oraz w dokumentowaniu wyników testów
  • znajomość języka angielskiego
  • przygotowanie techniczne (mile widziane studia na kierunkach technicznych)
  • komunikatywność,i wysokie umiejętności interpersonalne umiejętność pracy w zespole
  • dociekliwość, cierpliwość, dokładność.
Dodatkowym atutem będzie posiadanie:
  • certyfikatu ISTQB
  • wiedzy w zakresie automatyzacji testów w JavaScript
  • wiedzy w zakresie JAVA / .Net / C / C++/ C# / PHP / XML / WebServices
  • wiedzy w zakresie frameworku testowego Nightwatch.js lub podobnych
  • wiedzy w zakresie frameworków testowych z rodziny xUnit lub podobnych
  • wiedzy w zakresie narzędzi Selenium lub podobnych
  • wiedzy w zakresie dedykowanych bibliotek testowych
  • wiedzy w zakresie wzorców projektowych i dobrych praktyk umiejętności tworzenia zapytań SQL / PLSQL.

Pracując z nami zyskasz:
  • możliwość uczestniczenia w małych i dużych (za każdym razem ciekawych) projektach testowych
  • możliwość pracy z jednymi z najlepszych testerów w Polsce
  • środowisko z atmosferą wzajemnego szacunku.

Zapewniamy:
  • umowę o pracę (możliwa umowa B2B)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kompetencji
  • premie za osiągnięcia
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Katowicach, ul. A. Mickiewicza 15 p. 411 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Informujemy, że Administratorem danych jest 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Katowicach, ul. A. Mickiewicza 15 p. 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Katowicach, ul. A. Mickiewicza 15 p. 411 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.