Oferta pracy: Programista Aplikacji Mobilnych

7854
wyświetleń
Dobrze wiemy, że dzięki pracy programisty potrzebni są i testerzy. Otwieramy rekrutację do naszego zespołu! Programista Aplikacji Mobilnych - Android, iOS Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie, tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych na platformy Android i/lub iOS
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • proponowanie nowych rozwiązań i koncepcji

Wymagane kompetencje:

  • dobra znajomość jednej z platform mobilnych: Android lub iOS
  • dobra znajomość wybranego języka programowania: Java, Objective-C/Swift
  • dobra znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich praktycznego wykorzystania
  • umiejętności samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji (Git, SVN)
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • komunikatywność, samodzielność, zorientowanie na cele.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość więcej niż jednej platformy mobilnej
  • znajomość innych języków programowania
  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • poczucie humoru.

Pracując z nami zyskasz:

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia (możliwa umowa b2b)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kompetencji
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach i realny wpływ na ich przebieg
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres redakcja@testerzy.pl.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Katowicach, ul. A. Mickiewicza 15 p. 411 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Informujemy, że Administratorem danych jest  21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Katowicach, ul. A. Mickiewicza 15 p. 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Katowicach, ul. A. Mickiewicza 15 p. 411 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

7854
wyświetleń
Redakcja a

Autor

To powinno Cię zainteresować

Dołącz do dyskusji