Nokia

Współpraca z firmą Nokia trwa nieprzerwanie od 2009 roku. Przeszkoliliśmy setki testerów z zakresu przygotowania do egzaminów ISTQB oraz z zakresu praktyki testowania oprogramowania. Staliśmy się wiarygodnym partnerem w obszarze szkoleniowym, co potwierdzają osiągnięcia testerów.

Referencje

Piszą o sobie

Kilka słów o oddziałach naszej firmy.

Wrocław:

We wrocławskim Centrum R&D każdego dnia tworzymy rozwiązania, które są lub będą używane na całym świecie. Znajdziemy tu wszystkie technologie radiowe takie jak 3G – WCDMA oraz 4G – LTE oraz najnowszej generacji sprzęt do ich testowania. Wrocławscy specjaliści przygotowują scenariusze wdrożenia oraz projekty standardów technologii LTE–Advanced i 5G.

 • Możliwość pracy w Laboratorium, w którym na 6 000 m2 umieszczono najnowszej generacji sprzęt do testowania.
 • 14 działów, w których analizujemy trendy, tworzymy i testujemy oprogramowania,
 • Opracowujemy dokumentacje techniczne,
 • Wdrażamy i utrzymujemy produkty Nokii u klientów – operatorów sieci komórkowych,
 • Praca z wyjątkowymi ludźmi, nowoczesnymi narzędziami oraz technologiami.

Lotnicza 12, 54-155 Wrocław,

tel. 71 777 40 02,

https://nokiawroclaw.pl/

kontakt@nokiawroclaw.pl

Kraków:

Centrum Technologiczne Nokii w Krakowie specjalizuje się w badaniach i rozwoju technologii radiowych dla naszych klientów na całym świecie. W krakowskim laboratorium R&D w 800 szafach telekomunikacyjnych na powierzchni 3000m2 mieści się 20 000 urządzeń do testowania stacji bazowych.

 • 6 działów w ramach, których zajmujemy się tworzeniem i testowaniem oprogramowania,
 • Możliwość pracy w unikalnym laboratorium, gdzie projektujemy i testujemy nowe funkcjonalności,
 • Projektowanie najnowocześniejszych układów FPGA obsługujących wysoką przepustowość danych i szybkie interfejsy stosowane m. in. w technologii 5G,
 • Pracujemy na nowoczesnych językach programowania, jak C++ 11, C++ 14, C++ 17, Python.

Bobrzyńskiego 46, 30-348 Kraków,

tel. 12 420 76 02,

Bydgoszcz:

Inżynierowie z Centrum Technologicznego w Bydgoszczy tworzą zaawansowane rozwiązania komunikacyjne.  Działy R&D, Global Services, Professional Services, ICC Factory pracują w najwyższych standardach, aby zapewnić najlepszą jakość dostarczanych produktów i usług dla naszych klientów z całego świata.

 • Udział w procesie powstawania technologii: od specyfikacji, poprzez rozwój oprogramowania i jego testowanie, aż po prezentację dla klientów na całym świecie,
 • Praca nad rozwiązaniami stosowanymi w największych, najszybszych i najbardziej zaawansowanych stacjonarnych sieciach szerokopasmowych na świecie,
 • Fabryka Industrial Competence Center, zajmuje się inżynierią i optymalizacją łańcucha dostaw, dzięki czemu tysiące naszych szaf telekomunikacyjnych dostarczane są na cały świat.

Pilicka 6, 85-776 Bydgoszcz,

tel. 52 519 63 01

https://nokiabydgoszcz.pl/kontakt

Małopolska Noc Naukowców:

Małopolska Noc Naukowców jest cykliczną imprezą organizowaną przez Miasto Kraków. Jest to wyjątkowe Święto Nauki, które przyciąga tłumy entuzjastów z całej Małopolski. W tej magicznej nocy drzwi laboratoriów, zakładów i instytutów badawczych otwierają się dla zwiedzających, zapraszając do fascynującej technologicznej podróży.

Centrum R&D Nokii w Krakowie co roku bierze udział w tym wydarzeniu i otwiera dla mieszkańców Krakowa oraz całej małopolski drzwi swojej firmy oraz laboratoriów. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą wziąć udział w wykładach, warsztatach oraz wielu innych atrakcjach, które każdego roku są bardzo skrupulatnie dobierane.

 

Jesteś naszym klientem?

Możesz mieć taką samą
e-wizytówkę na naszej stronie.

Za darmo!