NewsWydarzenia

Ludzie testowania 2023. Wyniki

Znamy już zwycięzców naszego plebiscytu na osoby, które najbardziej przysłużyły się testowaniu i jakości oprogramowania w 2023 roku.

Warsztaty A11y / Accessibility - teoria i praktyka w pigułce

24 lutego będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowym warsztacie online poświęconym dostępności cyfrowej. Pozostało już niewiele wolnych miejsc.

Przegląd testerskiego Internetu – Luty 2024

Sprawdzamy, co się dzieje w testerskim (i nie tylko) Internecie.

TestingCup powraca! W nowej formule!

Pewnie wielu z Was miało okazję brać udział i jeszcze dobrze pamięta legendarne zmagania z aplikacją MrBuggy podczas największego wydarzenia dla testerów w tej części Europy – Mistrzostw w testowaniu oprogramowania TestingCup. Teraz możecie doświadczyć tej dawki adrenaliny również w swoich firmach. Oto oferta TestingCup - Warsztat – Wy zamawiacie, a my organizujemy to wydarzenie u Was na miejscu lub na wyjeździe integracyjnym!

Ludzie testowania 2023 - głosowanie

Skonstruowaliśmy już pełną listę nominowanych w plebiscycie Ludzie testowania 2023. Czas na głosowanie!

Przetarg na audyt KSeF

Zapisy w przetargu na audyt niepoprawnie działającego system KSeF pokazują dwa problemy – ktoś nie wie czego wymaga i wymaga tak wiele, że wyklucza najbardziej kompetentnych specjalistów.

Wykorzystanie AI w testowaniu. Nowe szkolenie w testerzy.pl

Dla wszystkich entuzjastów AI mamy nie lada gratkę: nowe szkolenie, w którym sam Sławomir Radzymiński nauczy Was tego, w jaki sposób efektywnie wykorzystać sztuczną inteligencję w codziennej pracy testera.

32. Finał WOŚP. Wylicytuj raport z testów funkcjonalnych swojej strony

Nie macie pewności, czy Wasza strona jest ok? Z pomocą przychodzą nasze testy funkcjonalne, z których raport wylicytujecie w tym roku podczas 32. Finału WOŚP.

Testwarez 2024. Call for papers

Największa i najstarsza polska konferencja poświęcona obszarowi jakości oprogramowania odbędzie się w tym roku już po raz 18. Rozpoczyna się nabór na prelegentów do tegorocznej edycji.

#64 spotkanie 3QA

Czy jest lepszy sposób na inaugurację nowego roku, niż Spotkanie o Jakości w IT?