NewsWydarzenia

Przegląd testerskiego Internetu 2021.10.12

369
Czym może być Facebook bez awarii, a Narodowy Spis Powszechny bez wpadki? Te i inne newsy znajdziecie w naszym przeglądzie. Zapraszamy do lektury!

No Bullshit About...Testing 2021 - Wspiera edukację testerskich Juniorów!

424
To już III edycja konferencji No Bullshit About...Testing, tym razem bez bullshitów, będziemy rozmawiali jak pomóc juniorom na trudnym obecnie rynku pracy.

A4Q World Congress – II edycja

255
Światowy Kongres A4Q powraca już 27 i 28 października 2021 r.!

Test Dive po raz piąty

471
21 października startuje kolejna, piąta już edycja największej w Polsce konferencji testerskiej, Test Dive. Podobnie, jak rok temu, wydarzenie będzie transmitowane online.

4Developers Live 2021 - 10% zniżki na bilety

237
Po sukcesie wiosennej edycji, ekipa 4Developers wraca z kolejną konferencją online. Jeden dzień, sześć bloków tematycznych, najlepsi eksperci - to wszystko bez wychodzenia z domu.

testerzy.pl on tour. Kaszuby

306
Znudziło nam się w biurze, więc ruszamy na serię półoficjalnych spotkań w terenie. Spotkaj się z nami lub zaproś do swojej firmy na niezobowiązującą rozmowę o testowaniu.

testerzy.pl on tour. Jelenia Góra

377
Znudziło nam się w biurze, więc ruszamy na serię półoficjalnych spotkań w terenie. Spotkaj się z nami lub zaproś do swojej firmy na niezobowiązującą rozmowę o testowaniu.

Dzień Testera 9.09.2021

862
W kalendarzu każdego testera widnieje jeden szczególny dzień: Dzień Testera Oprogramowania.

Ruszyły zapisy na warsztaty w ramach @TestWarez 2021

740
Dobra konferencja, nawet w wersji online, nie może obejść się bez praktycznych warsztatów. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą TestWarez.

Vouchery na egzaminy zdalne – wydłużenie terminu ważności

667
Dużą zaletą voucherów jest fakt, że pozostawiają użytkownikowi sporą dowolność co do terminu zdawania wybranego przez siebie egzaminu.