NewsWydarzenia

testerzy.pl on tour. Kaszuby

130
Znudziło nam się w biurze, więc ruszamy na serię półoficjalnych spotkań w terenie. Spotkaj się z nami lub zaproś do swojej firmy na niezobowiązującą rozmowę o testowaniu.

testerzy.pl on tour. Jelenia Góra

234
Znudziło nam się w biurze, więc ruszamy na serię półoficjalnych spotkań w terenie. Spotkaj się z nami lub zaproś do swojej firmy na niezobowiązującą rozmowę o testowaniu.

Dzień Testera 9.09.2021

624
W kalendarzu każdego testera widnieje jeden szczególny dzień: Dzień Testera Oprogramowania.

Ruszyły zapisy na warsztaty w ramach @TestWarez 2021

502
Dobra konferencja, nawet w wersji online, nie może obejść się bez praktycznych warsztatów. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą TestWarez.

Vouchery na egzaminy zdalne – wydłużenie terminu ważności

357
Dużą zaletą voucherów jest fakt, że pozostawiają użytkownikowi sporą dowolność co do terminu zdawania wybranego przez siebie egzaminu.

ImproveIT - Wygraj bilet! [wyniki konkursu]

697
Całkiem niedługo, bo już 11 września 2021 r., startuje pierwsza edycja konferencji organizowanej przez TrojQA, czyli Trójmiejską Społeczność Testerską. Załoga testerzy.pl przygotowała dla Was z tej okazji konkurs, w którym zgarnąć można jedną wejściówkę na to niezwykłe wydarzenie.

Obrona defektów w czasach agile i automatyzacji. Webinar BBST

737
Zbyt często słyszymy, jak testerzy narzekają na błędy, które utknęły w backlogu. Często są to znajdy z wykonywania innych testów niż te, które zostały stworzone specjalnie dla danych kryteriów akceptacji i dla danej funkcjonalności.

PolanQA 2021 - czas na zlot!

753
Dla wszystkich zainteresowanych tematem testowania oprogramowania, a jednocześnie stęsknionych za spotkaniami "twarzą w twarz", TrójQA ma dla ciekawą propozycję.

No Bullshit...about tegorocznym Patronem Medialnym konferencji EuroSTAR 2021

771
NOBS znany jest ze swoich własnych wydarzeń, a także ze wspierania inicjatyw związanych z testowaniem, w tym również naszych, organizowanych przez portal testerzy.pl.

Przegląd testerskiego Internetu 2021.08.19

1494
Co ma wspólnego chiński Passat i polskie uczelnie? Są słabe, ale nie beznadziejne. Oraz wiele ciekawostek o IT.