NewsWydarzenia

IT dzieli się dobrem. Charytatywny warsztat z automatyzacji testów API w Postmanie

3QA zaprasza na kolejną odsłonę swojego charytatywnego warsztatu. Tym razem jego tematyką będzie automatyzacja testów API w Postmanie.

Wprowadzenie do testowania dostępności aplikacji mobilnych - szkolenie

Ofertę szkoleń dostawców zewnętrznych w kalendarzu testerzy.pl wprowadziliśmy już jakiś czas temu. Do naszych partnerów, obok BBST®, ITtraining czy Amber Team (z którym współprowadzimy niektóre szkolenia) dołączył nowy partner – firma Accens.

MITC Software Testing Level 01 – szkolenie przygotowujące do egzaminu praktycznego

Już 5 grudnia zapraszamy na pierwsze szkolenie przygotowujące do praktycznego egzaminu dla testerów oprogramowania.

Przegląd testerskiego Internetu - Listopad 2023

Coś niepokojącego dzieje się z jakością i rynkiem IT. To nie będzie optymistyczny przegląd.

Dostępność. Międzynarodowe sympozjum badawcze

Każdy z nas korzysta z cyfrowego świata, ale czy jesteśmy pewni, że jest on dostępny dla wszystkich? To pytanie będzie kluczowym w trakcie zaplanowanej na 16 listopada konferencji, która ma na celu podjęcie ważnych tematów dotyczących dostępności w środowisku online.

World Usability Day 2023

Dziś (9.11) obchodzimy międzynarodowy dzień użyteczności. Tegoroczne hasło to "Collaboration and Cooperation".

Black Friday 2023. Promocja +0zł / -0% na wszystkie testy

Jeśli jeszcze nie zdążyłeś z testami funkcjonalnymi czy wydajności przed Black Friday, to wiedz, że już jest za późno. Jakiekolwiek nerwowe ruchy teraz wykonasz, to szanse na poprawienie Twojego e-commerce'a są bliskie zeru. Dzięki naszej "promocji" przynajmniej będziesz wiedział, gdzie może pojawić się problem.

Praktyczna certyfikacja dla testerów oprogramowania MITC – podsumowanie webinaru

Prezentujemy materiał, który zarejestrowaliśmy podczas naszego webinaru o praktycznej certyfikacji MITC.

Webinar – Praktyczna certyfikacja dla testerów oprogramowania MITC

Szukasz sposobu na potwierdzenie swoich praktycznych umiejętności testowania oprogramowania? Chcesz się wyróżnić na rynku pracy i udowodnić, że wiesz, jak testować? Przebranżawiasz się i potrzebujesz mocnego argumentu w swoim CV, który potwierdzi rekruterom, że jesteś odpowiednim kandydatem? Z pomocą przychodzi MITC, czyli pierwszy praktyczny egzamin dla testerów, o którym więcej opowiemy podczas naszego najbliższego webinaru.

Testwarez 2023. Podsumowanie

Na Testwarez po staremu. Te same twarze, podobne tematy. Jedzenie bardzo dobre, pokoje komfortowe, sale wykładowe na wypasie. Nic się nie zmienia. Ta stabilność jest jak ukojenie w ciągle zmieniającym się świecie IT.