NewsFlash

Aptiv zwolnił 250 osób

Krakowski oddział firmy informatycznej Aptiv, znanej wcześniej jako Delphi, dokonał grupowych zwolnień inżynierów. Wybuchła afera nie z powodu samych zwolnień, ale przez stosowane metody.

Co nowego w ofercie szkoleniowej w 2024?

Rok 2024 rozpoczynamy z impetem, prezentując znacznie poszerzoną ofertę szkoleniową. Od nowych kursów po mentoring i dedykowane warsztaty - zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi propozycjami.

#IamISTQB

Nowa kampania reklamowa ISTQB® koncentruje się na testerach oprogramowania.

Najgorsze Projekty 2023. Mamy zwycięzcę!

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy zbieranie głosów w plebiscycie na Najgorszy Projekt 2023. Przedstawiamy nasze podsumowanie.

32. Finał WOŚP. Rekordowa kwota licytacji koszulki!

Licytacja naszej kultowej koszulki "Pan Tester" zaskoczyła nawet nas samych!

Nowi trenerzy w zespole testerzy.pl

Tym razem w kadrze naszych trenerów powitaliśmy aż czterech doświadczonych testerów, którzy już czekają na przeprowadzenie z Wami pierwszych szkoleń.

KSeF. Opóźnione wdrożenie przez krytyczne defekty

Krajowy System e-Faktur (KSeF), który miał obowiązywać od 1 lipca 2024 r., zostanie wdrożony w późniejszym terminie. Zdiagnozowano w nim krytyczne problemy.

Najgorsze Projekty 2023. Ankieta

Lista kandydatów jest już kompletna, przyszedł więc czas na głosowanie. Który z nominowanych projektów zasłużył Waszym zdaniem na miano najgorszego w 2023?

Badanie Społeczności IT 2024. Wspieramy Bulldogjob

Zapraszamy do wzięcia udziału w Badaniu społeczności IT 2024, którego jesteśmy partnerem. Portal Bulldogjob przeprowadza je już po raz szósty!

Zhackować tetris

To najlepsza nietesterska historia, którą każdy tester powinien zobaczyć!