NewsFlash

Szkolenia w testerzy.pl z certyfikatem SUS 2.0

Po długich przygotowaniach dołączyliśmy do grona firm szkoleniowych wyróżnionych certyfikatem SUS 2.0 – Standardem Usług Szkoleniowo-Rozwojowych. Dla nas to ogromne wyróżnienie, a dla Was potwierdzenie, że nasze szkolenia spełniają najwyższe standardy branżowe.

Turniej audytorów WCAG. Podsumowanie

Już dziś, 2 lipca o godzinie 19:00 odbędzie się webinar podsumowujący Turniej Audytorów WCAG!

Nowe władze SJSI wybrane

8 czerwca odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych, podczas którego wybrano nowe władze organizacji.

Nowi przewodniczący grup w ISTQB®

Zgromadzenie Ogólne ISTQB® przeprowadziło wybory nowych przewodniczących i wiceprzewodniczących w swoich grupach roboczych.

Jak zostać testerem gier? Audycja radiowa z udziałem testerzy.pl

Z czym wiąże się testowanie gier i czy rzeczywiście to praca marzeń? Audycja Czwórki Polskiego Radia z udziałem gości specjalnych z testerzy.pl przybliżyła tajniki tego zawodu, obalając mity i odpowiadając na najczęściej zadawane pytania.

Ostatni dzień promocji na subskrybcję testerzy+!

To już ostatni dzień promocji na subskrypcję testerzy+! Nie przegap okazji, aby dołączyć do platformy w okazyjnej cenie.

Weź udział w Turnieju audytorów WCAG

Chcesz sprawdzić swoje umiejętności w wyszukiwaniu błędów dostępności cyfrowej? Weź udział w turnieju organizowanym przez Kinaole.

Zostań Testerem Zwinnym z testerzy+

Od dawna powtarzamy, że bycie częścią Platformy testerzy+ to coś więcej niż dostęp do najlepszych artykułów i materiałów. To także konkretne korzyści, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo, nie nadwyrężając przy tym budżetu. Dlatego z dumą ogłaszamy pierwszą z serii ekskluzywnych zniżek specjalnie dla Ciebie!

Nagrody ISTQB® 2024. Czas na Wasze nominacje!

Kto zasłużył na wyróżnienie za swój wybitny wkład w jakość oprogramowania? Zgłaszajcie swoich kandydatów do prestiżowych Nagród ISTQB® 2024!

Obniżka cen egzaminów certyfikujących ISTQB®!

Od teraz możecie zdobyć rozpoznawalny testerski certyfikat w nowej, niższej cenie. Najtaniej na polskim rynku.