Redakcja Redakcja

Redakcja

Redakcja

Wszystkie artykuły autora

Historia juniora. Patryk

Przed Wami pierwsza z nadesłanych do nas historii w ramach Projektu Junior Tester. A jak było w Twoim przypadku?

Szkolenia w testerzy.pl z certyfikatem SUS 2.0

Po długich przygotowaniach dołączyliśmy do grona firm szkoleniowych wyróżnionych certyfikatem SUS 2.0 – Standardem Usług Szkoleniowo-Rozwojowych. Dla nas to ogromne wyróżnienie, a dla Was potwierdzenie, że nasze szkolenia spełniają najwyższe standardy branżowe.

Jak zostać testerem (i nie zwariować)?

Każdy junior prędzej czy później stanie przed wyzwaniem znalezienia pracy. Jak to zrobić, zachowując przy tym zdrowy umysł?

Ciekawe metryki cz. 4. Durability

Trwałość testu to metryka, która pokazuje jak test odporny jest na zmiany oprogramowania. Przydaje się w testowaniu manualny, ale swoją największą wartość ma przy automatyzacji.

Czy certyfikat ISTQB® jest wart zachodu?

Co jakiś czas wracamy do pytania, czy certyfikat ISTQB® rzeczywiście może być złotym biletem do kariery w testowaniu oprogramowania, czy to może jedynie tombakowy bubel? Decyzja o jego zdobyciu powinna być świadoma i dostosowana do Twojej indywidualnej ścieżki kariery.

Praktyczne przykłady wykorzystania ChatGPT w testowaniu. Część 2

Prezentujemy część drugą sposobów na usprawnienie wielu etapów procesu testowania z wykorzystaniem AI.

ISTQB® Advanced Level - Certified Tester Test Automation Engineering v2.0. Recenzja

Potwierdzając nowe informacje ISTQB® wprowadza istotne zmiany w swoich certyfikacjach. Niedawno ogłoszono nową certyfikację związaną z budowaniem strategii automatyzacji testów, co wskazuje na rosnące znaczenie roli inżyniera automatyzacji. Wraz z nową certyfikacją wprowadzono zaktualizowany sylabus CTAL-TAE w wersji 2.0.

Projekt Junior Tester. Opowiedz swoją historię

Każdy tester ma za sobą trudne początki, dlatego wszystkie osoby znajdujące się na rynku testerskim mają swoją unikalną historię o tym, jak to jest "być juniorem" w branży. Chcemy usłyszeć Twoją! Jak to jest (lub było) być początkującym testerem?

Turniej audytorów WCAG. Podsumowanie

Już dziś, 2 lipca o godzinie 19:00 odbędzie się webinar podsumowujący Turniej Audytorów WCAG!