Redakcja a

Redakcja

Wszystkie artykuły autora

Vouchery na egzaminy zdalne i wakacyjna promocja

1206
Wiedza, szkolenia, ustawiczne kształcenie oraz rozwój stały się priorytetami nie tylko dla osób indywidualnych, ale również dla pracodawców. Wychodząc naprzeciw oczekiwań różnych grup naszych klientów, we współpracy z GASQ dodaliśmy do oferty vouchery na egzaminy.

Udawanie wymagań, udawanie kompetencji

1647
Często docierają do nas informacje, że na rozmowach kwalifikacyjnych wybrzmiewają pytania o kompetencje daleko wybiegające od tych, które wymagane są w ofercie o pracę. Warto się temu przyjrzeć z bliska.

Windows 11. Co zgotował nam Microsoft?

1074
Minęło już kilka dni od chwili, w której Microsoft uchylił przed nami rąbka tajemnicy, zapowiadając szereg zmian i nowości, jakie pojawią się (prawdopodobnie) już pod koniec tego roku, wraz z premierą następcy Windowsa 10. Czego możemy się spodziewać, pokazał nam dostępny już Windows 11 Insider Preview.

Zespół testerzy.pl: Krzysztof Kołodziejczyk

1357
Każdy tester znajdował się kiedyś na początku swojej ścieżki rozwoju w zawodzie. Jedni przechodzą ją w bardzo krótkim czasie, innym zajmuje to trochę dłużej, jednak bez wątpienia każdy z osobna realizuje ją w indywidualny, dopasowany do swoich umiejętności i doświadczenia sposób.

Dziecięcy programista. Dlaczego warto uczyć dziecko tej umiejętności?

990
Czasy, w których lekcje z gry na pianinie lub skrzypach goniły dodatkowe korepetycje z języka angielskiego, czy zajęcia judo powoli odchodzą do lamusa. Dzisiejsi rodzice, którzy są już bardziej świadomi postępu technologicznego, zaczynają coraz częściej wykorzystywać go do kształcenia swoich pociech.

Światowy Tydzień Jakości 2021: Zrównoważony rozwój

1046
Hasłem tegorocznego World Quality Week będzie: "Zrównoważony rozwój: Ulepszanie naszych produktów, ludzi i planety" (ang. "Sustainability: Improving our products, people and planet"). Odbędzie się w dniach 8-12 listopada i skupi się na roli jakości dla środowiska, społeczeństwa i zarządzania (ESG).

Bezpieczeństwo w Internecie

1112
Specjalistom w branży IT nie trzeba tłumaczyć, co znaczy być bezpiecznym w sieci. Jednak już nasze mamy i babcie, a również często nasze dzieciaki wymagają regularnego przypominania jak nawigować po Internecie bez ryzyka.

Github Copilot – rewolucja w kodowaniu?

2048
Czy narzędzie bazujące na OpenAI, przetrenowane na miliardzie linii kodowych i zasilane wiedzą z StackOverflow, pomoże programistom, czy ich wyeliminuje?

Wycofanie sylabusów ISTQB® Zaawansowany Analityk Testów oraz Techniczny Analityk Testów

1638
Został już tylko miesiąc, aby "przesiąść" się na sylabusy z 2019 r., ale to dopiero początek zmian.

Najlepsze narzędzia automatyzacji dla aplikacji mobilnych

1849
Narzędzia automatyzacji testów dla aplikacji mobilnych zwiększają swoją popularność wraz ze wzrostem zainteresowania dostępem do treści w telefonach komórkowych. Przedstawiamy najlepsze i najpopularniejsze rozwiązania z tego do testowania natywnych aplikacji na systemach operacyjnych Android i iOS.