Redakcja a

Redakcja

Wszystkie artykuły autora

2020/2021

567
To by było na tyle. 2020 odchodzi w niepamięć i nie będziemy tęsknić. Zgodnie z prognozami 2021 usilnie będzie próbował powtórzyć osiągnięcia poprzednika.

ISTQB® - Struktura certyfikacji 12.2020

806
Kolejne zmiany w modelu certyfikacyjnym oferowanym przez ISTQB®. Dość poważne przetasowania zapowiadające poważniejsze zmiany oraz jeden nowy certyfikat w ścieżce Agile.

Najpopularniejsze artykuły testerzy.pl w 2020 roku

518
W tym roku dużo pisało się i czytało o koronawirusie. Również u nas, w pierwszej 10-tce najpoczytniejszych artykułów, znajdziecie na ten temat sporo informacji. Oprócz tego artykuły o testowaniu dla początkujących, nasze zestawienia pt. "10 narzędzi" oraz...

Ludzie testowania 2020

1312
Przedstawiamy kilka osób, którym w tym trudnym roku udało się dokonać ważnych i przełomowych rzeczy. Czekamy również na Wasze nominacje dla tych, którzy w Waszej ocenie dokonały czegoś niezwykłego dla testowania.

Przegląd testerskiego Internetu 2020.12.24

747
Kilka naprawdę ciekawych newsów z sekcji testerskiej i jakościowej plus cybernowela "2077".

Życzenia świąteczne

368
Składamy Wam najlepsze życzenia świąteczne

Testowanie akceptacyjne. Współpraca i zadania.

719
Testy odbioru oprogramowania to wspólna odpowiedzialność zarówno osób tworzących oprogramowanie jak i zamawiających. Dobrze zdefiniowane zadania są podstawą do gładkiego przejścia przez cały ten proces.

Od wymagania biznesowego przez historyjkę po przykład i test

6920
Transformacja informacji od wymagania biznesowego do testu to jedna z najbardziej kluczowych procedur w trakcie testowania oprogramowania. Poznajmy ją na przykładzie.

Zapłać teraz za szkolenie w 2021 roku!

467
Dwa tygodnie do końca roku, brak dostępnych terminów w kalendarzu szkoleń, a w budżecie jeszcze jakieś środki? Nic straconego. Skorzystaj z oferty szkoleniowej testerzy.pl i przedpłać za kursy realizowane w kolejnym roku.

Player vs. ipla

839
W Polsce są dwa popularne serwisy streamingowe. W ramach praktykowania testowania postanowiliśmy je porównać.