Redakcja Redakcja

Redakcja

Redakcja

Wszystkie artykuły autora

ISTQB® Test Management. Recenzja

Co zmieniło się w nowym ISTQB® TM i czy są to zmiany na lepsze? Przyglądamy się materiałom oraz przeglądamy sylabus.

Czym jest ISO/IEC/IEEE 29119 i w jakim zakresie zostało wykorzystane w egzaminie MITC

Tworząc egzamin MITC Software Testing Level 01, uznaliśmy za kluczowe oparcie go o najważniejsze standardy w świecie testowania oprogramowania. Norma ISO/IEC/IEEE 29119, oferując kompleksowy zestaw wytycznych dotyczących procesów testowania, naturalnie stała się fundamentem praktycznego egzaminu. Dzięki temu certyfikat gwarantuje kandydatom wiedzę zgodną z aktualnymi standardami branżowymi.

Sprawdź z testerzy+ jak stworzyć testerskie portfolio

Portfolio programisty stało się już pewnym standardem, ale czy wiesz, jak stworzyć portfolio testera, które naprawdę wyróżni Cię na tle innych? Mamy na to odpowiedź.

Nowe władze SJSI wybrane

8 czerwca odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych, podczas którego wybrano nowe władze organizacji.

Jak zbudować tanią automatyczną weryfikację? Przykłady

Pytacie nas o koncept taniej automatyzacji Radka Smilgina, będącej alternatywą dla automatyzacji scenariuszowej po GUI. Oto przykłady narzędzi i bibliotek, które warto wypróbować.

U mnie działa! Konkurs z okazji Dnia Informatyka [AKTUALIZACJA]

Jutro, 8 czerwca obchodzimy Dzień Informatyka. Z tej okazji Wydawnictwo Helion i testerzy.pl organizują konkurs dla wszystkich miłośników testowania oprogramowania!

Przegląd nadchodzących wydarzeń testerskich

Czerwiec zapowiada się gorąco dla społeczności testerskiej w Polsce i na świecie. Dwa ważne wydarzenia w Trójmieście i Bydgoszczy przyciągną do siebie doświadczonych specjalistów i tych, którzy stawiają w testowaniu dopiero swoje pierwsze kroki, a ci, dla których polskie podwórko to wciąż za mało, mogą zajrzeć poza nasze granice.

Nowi przewodniczący grup w ISTQB®

Zgromadzenie Ogólne ISTQB® przeprowadziło wybory nowych przewodniczących i wiceprzewodniczących w swoich grupach roboczych.

Dzień Informatyka? Tylko z Helionem!

Zgarnij drugą książkę gratis albo rabaty do -40% z okazji zbliżającego się Dnia Informatyka.

Jak zostać testerem gier? Audycja radiowa z udziałem testerzy.pl

Z czym wiąże się testowanie gier i czy rzeczywiście to praca marzeń? Audycja Czwórki Polskiego Radia z udziałem gości specjalnych z testerzy.pl przybliżyła tajniki tego zawodu, obalając mity i odpowiadając na najczęściej zadawane pytania.