O firmie

testerzy.pl

testerzy.pl są marką należącą do Grupy 21CN.

Dzielimy się wiedzą i oferujemy usługi oraz szkolenia z obszaru testowania oprogramowania.

Naszą misją jest bycie kompendium wiedzy o testerskim know-how oraz źródłem najświeższych nowin ze świata testowania.

Historia

Ważne daty

...

2006

Kiedy uczyłem się testowania, dostrzegłem, że prawie nikt nie oferuje takiej wiedzy w języku polskim. Pomyślałem, że lepiej zrozumiem i głębiej przeanalizuję informacje jeśli sam zacznę opisywać to własnymi słowami. Tak powstali testerzy.pl - Radek Smilgin

...

2009

Portal z wiedzą naturalnie przekształcił się w firmę. Coraz więcej osób pytało o możliwość uczenia się od nas, coraz więcej firm chciało kupić usługi testerskie. 2009 rok to również początek zespołu ludzi, którzy w większości do dziś tworzą testerzy.pl.

...

2009

Pierwsze szkolenie z testowania, pierwsze usługi testowania oprogramowania… Wtedy wszystko było pierwsze

...

2010

Najbardziej rozpoznawany certyfikat testerski zagościł u nas oficjalnie i na stałe.

...

2013

Centralnym punktem działalności 21CN zawsze było testowanie, a testerzy.pl są tego najważniejszą i największą manifestacją. Ludzie tworzący portal zaangażowali się w realizację wielkiego projektu Mistrzostw w Testowaniu Oprogramowania.

...

2013

Zdecydowaliśmy się odświeżyć wygląd testerzy.pl i rozbudować jego zawartość. Dostosowaliśmy go również do standardów przeglądania mobilnego.

...

2019

Konferencja to nasze podziękowanie za to, że przez te wszystkie lata byliście z nami.

...

2019

6 lat to w informatyce szmat czasu, dlatego zdecydowaliśmy się na budowę własnego frameworku do zarządzania treściami - takiego, który będzie w pełni przez nas kontrolowany. Jego wygląd ma również oddawać zmiany jakie przeszliśmy przez te wszystkie lata i wprowadzić nas we współczesność, a może nawet przyszłość stron internetowych.

Dostarczamy szkolenia

Przetarliśmy szlaki i wyznaczyliśmy standardy w polskiej gałęzi szkoleniowej dedykowanej testowaniu oprogramowania.

Nasza wyspecjalizowana kadra trenerska tworzona jest przez najbardziej uznanych ekspertów w Polsce.

Podnosimy kwalifikacje testerów przygotowując do certyfikacji ISTQB, organizując praktyczne warsztaty i laboratoria.

Szkolimy pracowników największych firm takich jak Nokia, Asseco Poland, HSBC Service Delivery, Diehl Controls, Allegro czy Volvo.

Zobacz więcej

Dostarczamy usługi

Współtworzymy wysoką jakość.

Jesteśmy zespołem pasjonatów testowania i po prostu wiemy, jak dobrze testować. Przez ponad 10 lat wypracowaliśmy skuteczne metody podnoszenia jakości oprogramowania oraz metryki jej oceny. Różnorodność projektów wzbogaciła nasze doświadczenie i umiejętności.

Zobacz więcej

Mamy swoją
Konferencję

Chcemy uczyć i dzielić się wiedzą o testowaniu. W Wasze ręce oddajemy starannie wyselekcjonowany program skoncentrowany na edukacji.

Na konferencji spotkacie twórców i pracowników testerzy.pl, a także ich trenerów, rozpoznawalnych specjalistów, uznanych prelegentów polskich i zagranicznych konferencji.

Zobacz więcej

Wspieramy Mistrzów
w triathlonie

Wspieramy ludzi, którzy nie tylko osiągają wspaniałe wyniki na zawodach w Polsce i za granicą, ale również mogą się pochwalić wieloma tytułami Mistrzowskimi.

Sponsorowanie triathlonistów i nasza pomoc w przygotowaniu do zawodów odzwierciedlają koncepcję dążenia do osiągania doskonałości. Logo testerzy.pl na kostiumach zawodników jest dla nas źródłem nieustającej dumy.