Efinity Insurance Team

Dla firmy Efinity Insurance Team przeprowadziliśmy w 2022 roku szkolenie "Testowanie aplikacji internetowych". Dziękujemy za wzorową współpracę i trzymamy kciuki za dalszy rozwój!

Referencje

Piszą o sobie

Jesteśmy polską firmą technologiczną zajmującą się tworzeniem i rozwojem oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej. Od 2001 roku tworzymy rozwiązania, które potrafią zachwycić klientów na całym świecie. Zainspiruj się razem z nami!

#EfinityInsuranceTeam

U nas możesz być sobą, współpracujemy w oparciu o wzajemny szacunek i zrozumienie. Różnorodność i wszechstronność są wpisane w nasz KOD!

Zbudowaliśmy przestrzeń do wymiany doświadczeń, gdzie wspólnie podejmujemy nowe wyzwania. Dzięki naszemu zaangażowaniu i otwartości przekraczamy granice i usprawniamy świat ubezpieczeń!

Nasi ludzie kreują swoją historię w oparciu o własne doświadczenia – taka odpowiedzialność daje wolność w dojściu do celu.

Co nas wyróżnia?

Elastyczność dzięki, której mamy możliwość dostosowania miejsca i czasu pracy do naszych potrzeb. Jest to istotne dla zapewnienia równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Pracujemy zdalnie, hybrydowo, z elastycznymi godzinami pracy.

Stworzyliśmy zespół, który dzięki swojej zwinności nie jest hierarchiczny i daje możliwość rozwoju w obszarach, które są w naszym kręgu zainteresowań. Mamy możliwość wyjścia poza nasze codzienne obowiązki, próbując nowych doświadczeń zawodowych.

Jak pracujemy?

Nasze codzienne działania opieramy o Scrum. Pracujemy w 3 tygodniowych sprintach, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość naszych usług.

Podzieliliśmy nasze zespoły wytwórcze na 4 grupy: developerzy, testerzy, analitycy biznesowi i UX designerzy. 

Jak się integrujemy i bawimy?

W biurze mamy stół do ping-ponga, piłkarzyków i konsolę Nintendo. Każdy zespół, raz na kwartał, ma do dyspozycji budżet na integrację. Stawiamy na wyjścia zespołowe, międzyzespołowe oraz firmowe!

Raz na rok organizujemy coś większego, dzięki czemu wszyscy możemy spotkać się w jednym miejscu. Te spotkania lubimy najbardziej!

O swoich usługach

Technologia

Efinity to dostawca oprogramowania ubezpieczeniowego specjalizujący się w cyfrowej transformacji. Definiujemy na nowo modele dystrybucji ubezpieczeń. Wprowadziliśmy na rynek własne, odnoszące duże sukcesy, cyfrowe MGA. Nasza unikalna

Praca

Efinity Insurance Team to miejsce, w którym wellbeing ma znaczenie, gdzie wzajemnie wspieramy się dbając o dobre samopoczucie. Dzięki temu uczymy się najwięcej, odważnie czerpiąc ze swoich talentów.

Jesteś naszym klientem?

Możesz mieć taką samą
e-wizytówkę na naszej stronie.

Za darmo!