ITCQF®

Od lat współpracujemy z ITCQF® jako partner w zakresie dostawcy szkoleń oraz egzaminów, w oparciu o akredytowane materiały dostarczane przez ITCQF®. 

Piszą o sobie

Misją ITCQF® jest standaryzować, ulepszać, rozwijać oraz promować zawód komunikacji technicznej poprzez definiowanie i utrzymywanie certyfikatów, zwiększanie widoczności zawodu  techwritera oraz łączenie międzynarodowych specjalistów komunikacji technicznej. Definiujemy i utrzymujemy bazę wiedzy, która pozwala ludziom stać się techwriterami, a następnie uzyskać certyfikat w oparciu o najlepsze praktyki. 

Tworzymy i wspieramy międzynarodową społeczność komunikacji technicznej.

  • Promujemy wartość komunikacji technicznej jako zawodu, zarówno wśród osób prywatnych, jak i organizacji. Pomagamy techwriterom być bardziej wydajnymi i efektywnymi w swojej pracy poprzez certyfikację kompetencji.
  • Nieustannie rozwijamy i udostępniamy bezpłatnie naszą bazę wiedzy, wykorzystując najlepsze praktyki branżowe i najbardziej innowacyjne badania.
  • Ustalamy kryteria akredytacji dostawców szkoleń, aby zapewnić ich spójność na całym świecie.
  • Regulujemy treść i zakres pytań egzaminacyjnych, proces egzaminacyjny oraz wydawanie certyfikatów przez oficjalne organy egzaminacyjne.
  • Zapewniamy punkt odniesienia, na podstawie którego można ocenić skuteczność komunikacji technicznej, utrzymując naszą pozycję jako szanowanego źródła wiedzy.
     

 

O swoich usługach

Egzaminy

Egzaminy ITCQF® organizowane są w sposób spójny na całym świecie i opierają się na precyzyjnie określonej liczbie pytań, rozłożonych zgodnie z tematami programu nauczania.

Szkolenia

Szkolenie ITCQF® Foundation Level to dwudniowy kurs dostępny w formie tradycyjnych sesji stacjonarnych lub online. W pełni obejmuje treść sylabusa i uzupełnia go o graficzne streszczenia, przykłady praktyczne i ćwiczenia.

Materiały

Zawsze aktualne materiały

Jesteś naszym klientem?

Możesz mieć taką samą
e-wizytówkę na naszej stronie.

Za darmo!