justjoin.it

Justjoin.it sponsoruje prowadzoną przez testerów i dla testerów grupę na FB z ogłoszeniami o pracę. Wspólnie realizujemy wiele projektów rekrutacyjnych, a nasza współpraca ciągle się rozwija. 

Piszą o sobie

Za górami za lasami, tak rozpoczyna się niemal każda bajka. Jednak w naszym przypadku wszystko rozpoczęło się w małej kawalerce na gdańskiej Żabiance, gdzie Tomek z Piotrem rozpoczęli pracę nad pierwszą wersją serwisu. Tutaj też swoją siedzibę mieliśmy przez pierwsze 10 miesięcy...

Wraz z rozwojem naszej marki przyszedł czas na powiększenie zespołu. W 2018 wprowadziliśmy się do Statera położonego w samym centrum Gdańska. Od tego momentu wszystko potoczyło się błyskawicznie. W 2021 roku świętowaliśmy dwa sukcesy - nasz zespół przekroczył liczbę 150 osób, a niedawno otworzyliśmy nasze 6 biuro! Teraz możecie znaleźć nas nie tylko nad morzem, ale także w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu.

Już po 14. miesiącach od startu staliśmy się najpopularniejszym polskim portalem z ogłoszeniami pracy dla programistów. W lutym obchodziliśmy okrągłe 5 urodziny! Czy wiecie, co udało nam się osiągnąć w tym czasie?

Liczba wyświetleń ogłoszeń na portalu wzrosła do poziomu ponad 33 mln rocznie, pracodawcy opublikowali w tym czasie ponad 30 tysięcy ofert pracy, a liczba klientów rekrutujących wspólnie z nami przekroczyła 6000 marek. A najlepsze dopiero przed nami! ;)
 

O swoich usługach

Jesteśmy pierwszym wyborem specjalistów IT poszukujących pracy dla najlepszych marek w Polsce i na Świecie. Odkryj z nami globalne możliwości branży i znajdź pracę tu, gdzie rekrutują najlepsi. Dołącz do największej społeczności IT w Polsce!

Jesteś naszym klientem?

Możesz mieć taką samą
e-wizytówkę na naszej stronie.

Za darmo!