Rossmann

Z firmą Rossman łączy nas kilka lat owocnej współpracy w zakresie organizacji szkoleń oraz wsparcia pod kątem różnego rodzaju projektów wewnętrznych, m. in. w zakresie audytu i wypracowania standardów pracy dla frameworka Cypress.io, czy konsultacje testów automatycznych  w frameworkach Java/Selenium/Appium.

 

Piszą o sobie

Za sukcesem Rossmanna stoją jego pracownicy. Jesteśmy 300-osobowym teamem IT, który dba o całe zaplecze on-line  w Rossmannie. W ramach naszego Działu tworzymy zgrane zespoły, które znajdują rozwiązania dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego. Stawiamy na kreatywność i innowacyjność. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, ogromny nacisk kładziemy na szkolenia, by nasi pracownicy mogli czuć się w pełni kompetentni w relacjach z klientami  i partnerami biznesowymi.

Gwarantujemy przyjazne warunki pracy, umowy o pracę i szeroki pakiet świadczeń socjalnych: opiekę zdrowotną, dofinansowanie kolonii czy wakacji, wyprawki dla dzieci i możliwość rozwoju zainteresowań. Działa u nas program rozwoju pasji  - "Pozytywnie Zakręceni". Każdego roku organizowanych jest ponad 160 różnych wydarzeń i atrakcji: nurkujemy, pływamy na kitesurfingu, chodzimy po górach, robimy patenty sternika motorowodnego, jeździmy konno, na nartach, snowboardzie i bierzemy udział w warsztatach fotograficznych.


 

O swoich usługach

Uruchomiliśmy drogerię internetową, aplikację mobilną oraz system do kas samoobsługowych. Tworzymy rozwiązania dla magazynów, transportu, czy automatycznego placu wysyłkowego.
To wciąż tylko część projektów. U nas nie ma nudy. Przyświeca nam hasło "To nie jest zwykła praca. To nie są zwykli ludzie."

Prawda, że u nas dużo się dzieje? Dlatego nie czekaj i dołącz do naszego Centrum Informatycznego!

Pracuj w IT Rossmann

Jesteśmy też otwarci na studentów - zapraszamy ich na płatne staże, bo rozumiemy, jak ważne jest dla młodych ludzi zdobywanie doświadczenia i pierwsza praca.

Zajrzyj na naszego Bloga

Zaglądaj tu regularnie. Specjalnie dla Ciebie dzielimy się naszą wiedzą z obszaru architektury, programowania i technologii. Z kolei czytając nasze aktualności dowiesz się co słychać w naszym Dziale IT.

Jesteś naszym klientem?

Możesz mieć taką samą
e-wizytówkę na naszej stronie.

Za darmo!