Szukamy trenerów testowania z językiem rosyjskim/ukraińskim

Pełny etat
Pół etatu
B2B
Zlecenie
online
 
Zostań trenerem szkoleń IT!

 

Masz doświadczenie w testowaniu, chciałbyś rozwijać się w roli trenera lub coacha, a dodatkowo znasz język rosyjski/ukraiński i chcesz pomóc w słusznej sprawie?

 
Masz okazję dołączyć do zespołu trenerów testerzy.pl!

 

Aktualnie szukamy testerów mówiących po rosyjsku i ukraińsku, którzy zechcą zaangażować się w nasz nowy projekt. Nauczymy Was (za darmo) szkolić z testowania, abyście mogli przeszkolić osoby dotknięte wojną. Nowy zawód może być dla szkolonych szansą na nowe życie.

Projekt, który rozpoczynamy, to darmowe kursy uczące testowania dla osób, które dotknięte zostały przez wojnę i chcą znaleźć nowy zawód. Dlatego też budujemy grupę trenerską, by takie szkolenia w przyszłości móc przeprowadzić.

 
Zgłoś się do nas jeśli:
 • masz doświadczenie w testowaniu,
 • masz pasję testowania,
 • chcesz zostać trenerem testowania i prowadzić szkolenia,
 • mówisz płynnie zarówno po polsku, jak i rosyjsku i / lub ukraińsku.
 
Zapewnimy Ci wszystko, co niezbędne do bycia szkoleniowcem:
 • kursy,
 • materiały szkoleniowe (po polsku lub angielsku),
 • certyfikację lub akredytację (gdzie konieczne),
 • naukę prowadzenia szkoleń,
 • wsparcie mentora – trenera.

Wszystko to, byś Ty mógł opowiadać o testowaniu osobom z Ukrainy, które będą chciały zdobyć nowy zawód.

Jeśli już szkolisz z testowania i posiadasz znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego, to również zapraszamy do naszej kadry trenerskiej. 

 
Czy warto zostać trenerem?
Bez zwłoki odpowiadamy: Tak!
 
 
Dzięki nauczaniu rozwijasz siebie poprzez rozwój innych:
 • Podnosisz swoje umiejętności miękkie i interpersonalne
 • Doskonalisz własny warsztat i styl trenerski
 • Nabywasz i doskonalisz umiejętności prezentacji
 • Podnosisz swoją sytuację zawodową i tworzysz swój wizerunek specjalisty.

 

Więcej o szkoleniach testerzy.pl znajdziesz na https://testerzy.pl/szkolenia

 

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124 A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Informujemy, że Administratorem danych jest 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124 A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124 A (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.


Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124 A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Informujemy, że Administratorem danych jest 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124 A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124 A (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.