17
listopada
2021
Konferencja 3QA warsztatowo
Wydarzenie zakończone
article image

Już 17 listopada będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu organizowanym przez Trójmiejską Społeczność Testerską.

Jeśli jesteś Middlem, Studentem, Seniorem, Juniorem albo zastanawiasz się nad zmianą to Czas na spotkanie, warsztat i rozmowę! Dołącz do Nas! Zbadajmy czego chcemy na najbliższy rok od siebie, od społeczności, od spotkań. Zobaczmy też, co możemy dać od siebie.” – w taki sposób zachęcają do wzięcia udziału w evencie jego organizatorzy. Spotkanie zostanie poprowadzone z uwzględnieniem niektórych technik facylitacji z Liberating Structures, a jego Moderatorką będzie Ewelina - Dyplomowany Trener Biznesu, certyfikowany Facylitator Managment 3.0, Moderator Design Thinking, certyfikowany Coach Action Learnig, Akredytowany Coach ICF, współzałożycielka Agile Hats, fanka muzyki, śpiewu i jogi.

Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona. Organizator wybiera Uczestników i odpowiednio wcześniej informuje ich mailowo.

W spotkaniu mogą wziąć udział osoby zaszczepione przeciwko wirusowi COVID-19 lub które przed spotkaniem wykonają test na obecność koronowirusa (i będą miały na spotkaniu ujemny wynik tego testu).

Nadchodzące wydarzenia

...
01
cze
2022
Nordic Testing Days 2022
Tallin, Estonia
...
07
lut
2022
Automation Guild 2022
  Online
...
22
mar
2022
Micro Focus Universe 2022
  Online