28
maja
2022
Meetup IT dzieli się dobrem: Skuteczna komunikacja ze szczególnym uwzględnieniem feedbacku
article image

Organizatorzy ponownie zapraszają na warsztat z cyklu "IT dzieli się dobrem". Tym razem Beata Borsuk wprowadzi Was w tajniki Skutecznej komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem feedbacku.

Jak zawsze wspierany jest szczytny cel — niepodległość Ukrainy. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wpłacić cegiełkę minimum 50 zł na konto https://ukraina.gdanskpomaga.pl/wspieraj/. Potwierdzenie ze swoim imieniem i nazwiskiem należy przesłać na adres trojqa@gmail.com. W odpowiedzi otrzymacie maila z potwierdzeniem i szczegółami warsztatu.

Warsztat odbędzie się w sobotę 28 maja w GPNT, sala D.

Prowadząca

Beata Borsuk — Senior Project Manager z doświadczeniem w prowadzeniu projektów z agendy Back-Office, w szczególności projektów z obszaru Finansów. Moje motto, nie tylko w pracy: "make things happen" Sprawiam, że projekty, pomysły, marzenia stają się rzeczywistością... i bardzo to lubię! W prowadzonych projektach stawiam zarówno na doświadczenie, jak też na otwartość na nowe rozwiązania, pomysły, podpowiedzi, opcje. W wolnym czasie spaceruję, biegam, jeżdżę na rowerze - im dalej i szybciej tym fajniej. Nigdy nie lubię wracać tą samą drogą, lubię odkrywać nowe miejsca, drogi, możliwości.

Warsztaty

Temat: Skuteczna komunikacja ze szczególnym uwzględnieniem feedbacku.

Opis

W trakcie warsztatu poruszony zostanie temat skutecznej komunikacji oraz udzielania informacji zwrotnej, a także  tego, co zrobić, żeby komunikacja była skuteczna. Czemu ważne jest, żeby komunikować się efektywnie i jakie płyną z tego korzyści. Jak bardzo może nam to ułatwić pracę... i nie tylko pracę.
Tematem spotkania będzie  również konstruktywna informacja zwrotna oraz  zasady i sposoby udzielania Feedbacku. Dlaczego właśnie Feedback zasługuje na szczególną uwagę i czy rzeczywiście jest taki ważny.

Agenda

  • Siła naszych słów
  • Skuteczna komunikacja
  • Bariery komunikacyjne
  • Zasady efektywnego porozumiewania się
  • Konstruktywna informacja zwrotna
  • Feedback - podejdźmy do tego praktycznie. 

Nadchodzące wydarzenia

...
05
cze
2022
Agile Testing Days USA 2022
Chicago, Stany Zjednoczone
...
07
wrz
2022
TestWarez 2022
Łódź, Polska
...
01
lip
2022
QUALITY EXCITES 2022
Gliwice, Polska