21
maja
2022
Konferencja IT podbija Łódź
Wydarzenie zakończone
article image

Miasto Łódź wraz ze Stowarzyszeniem Jakości Systemów Informatycznych (SJSI) wychodzą naprzeciw potrzebom rynku pracy organizując 21 maja 2022 r. w Monopolis konferencję "Na podbój IT!" skierowaną do osób zainteresowanych karierą w branży i tych stawiających już w niej pierwsze kroki.

Zapotrzebowanie na specjalistów z branży IT ciągle rośnie, każdego dnia pojawiają się nowe ogłoszenia o pracę. Urząd Miasta Łodzi i SJSI dostrzegają popyt na wykwalifikowanych pracowników w tym obszarze i chcą ułatwić proces planowania i rozwoju kariery.

Wydarzenie pokaże jak wejść na rynek IT, czego się spodziewać, co zrobić, by stać się specjalistą, którego szukają firmy. Czy IT jest dla każdego? Czy programista to jedyna słuszna ścieżka? Jakie są inne opcje? Co czeka mnie na rozmowie rekrutacyjnej? Jak pokierować swoją karierą, a czego się wystrzegać? Jak udało się innym?

Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskacie podczas konferencji.

Wydarzenie odbędzie się w Artkombinacie - Scenie Monopolis przy ul. Kopcińskiego 62a w Łodzi. Uczestnictwo w wydarzeniu jest płatne - Organizatorzy proszą o dokonanie datku na dowolnie wybraną organizację charytatywną w kwocie co najmniej 50 zł. Konferencja planowana jest na 150 osób.

Nadchodzące wydarzenia

...
26
maj
2022
Automatyzacja testowania w praktyce
  Online
...
12
cze
2022
Agile + DevOps West 2022
Las Vegas, Stany Zjednoczone
...
01
cze
2022
Nordic Testing Days 2022
Tallin, Estonia