06
czerwca
2023
Konferencja Romanian Testing Conference 2023
article image

Organizatorzy zapraszają do udziału w 13. edycji rumuńskiej konferencji Romanian Testing Conference 2023. Wydarzenie odbędzie się 6-8 czerwca 2023 w Cluj-Napoca (Ruminia).

Motywem przewodnim przyszłorocznego RTC mają być zmiany. „Oto historie, które chcę usłyszeć w tym roku. Chcę usłyszeć historie o lepszej komunikacji i wypełnianiu luk. Technologii wykorzystywanej do okiełznania siły zwinności. Chcę usłyszeć historie o usprawnieniach procesów, usuwaniu przeszkód i wspólnych celach. O zmianie postaw, sposobów pracy i umysłów. Chcę usłyszeć historie o porażkach lub zwycięstwach, sprzeciwianiu się zmianom lub ich obronie. O tym, co Cię przekonało, co sprawiło, że się oparłeś lub jak to zrobiłeś. Chcę usłyszeć, jak się zmieniłeś. Co zmieniłeś. Czego się z tego nauczyłeś. Wierzę, że udana zmiana zaczyna się od ciekawości. Zaczyna się od ciebie. I chcę usłyszeć twoją historię”, mówi Lena Nyström Wiberg, przewodnicząca nadchodzącej konferencji.

Konferencja potrwa 3 dni; pierwsze dwa będą składać się z jedno- i dwudniowych warsztatów i szkoleń, natomiast trzeciego dnia pojawi się klasyczna konfiguracja wielościeżkowa z różnorodnymi przemówieniami.

Wśród prelegentów tegorocznej konferencji znaleźli się m.in. Maryam Umar, Martin Gijsen, Peter Sabev, Alexandru Cusmaru, Dan Billing czy Vernon Richards. 

Wszystkie tematy prelekcji oraz dokładna lista mówców dostępna jest już na oficjalnej stronie wydarzenia. 

Nadchodzące wydarzenia

...
13
cze
2023
EuroSTAR 2023
Antwerpen, Belgia
...
13
lis
2023
Agile Testing Days 2023
Poczdam, Niemcy
...
27
maj
2023
Na Podbój IT! 2023
Kraków, Polska