29
maja
2024
Konferencja Test Automation Days 2024
Wydarzenie zakończone
article image

W imieniu organizatora zapraszamy na Test Automation Days 2024.

Dziedzina automatyzacji testów stanowi nieodłączną część dynamicznie ewoluującej przestrzeni, i teraz, bardziej niż kiedykolwiek, musimy zadać sobie szereg istotnych pytań.

Jak AI wpływa na nasze podejście do testowania? Jak efektywnie zarządzać rosnącą liczbą narzędzi? A co z rosnącą złożonością systemów IT wskutek wszechobecnej cyfryzacji? Jak możemy dostarczyć cenne wskazówki, by zwiększyć trwałość systemów IT? Wszystkie te wyzwania mają ogromny wpływ na praktyki automatyzacji testów, co skłania nas do przemyślenia i dostosowania naszych podejść.

Organizatorzy chcieliby usłyszeć Wasze wizje i doświadczenia w rozwiązywaniu tych pytań, dlatego zapraszają do podzielenia się m.in.:

  • Innowacyjnymi praktykami, które przyjęliście lub planujecie przyjąć w ciągu najbliższych pięciu lat.
  • Informacją o tym, czy korzystacie z narzędzi wspomaganych sztuczną inteligencją w swojej pracy, np. do automatycznego pisania testów?
  • Czy wykorzystaliście automatyzację testów w nietypowy sposób, który odbiega od konwencjonalnych strategii?
  • Czy uważacie, że jeszcze nie wykorzystaliśmy pełni potencjału automatyzacji testów, i jeśli tak, to jaki może być następny krok w tej ewolucji?
  • Zachęcamy do dzielenia się swoimi sukcesami i porażkami oraz ciekawymi studiami przypadków, jak wykorzystaliście automatyzację testów w nietypowych kontekstach. Oczywiście, oprócz prezentacji, jesteśmy także zainteresowani interesującymi warsztatami, które wyposażą uczestników w umiejętności i wiedzę potrzebne do skonfrontowania się z tymi wyzwaniami automatyzacji testów.

Czekamy na Wasze inspirujące historie i wizje podczas Test Automation Days 2024! Niech to będzie wydarzenie, które przedefiniuje nasze podejście do testowania oprogramowania.

Nadchodzące wydarzenia

...
18
cze
2024
#46 Meetup ŁuczniczQA
Bydgoszcz, Polska
...
17
paź
2024
Test Dive 2024
Kraków, Polska
...
06
lis
2024
TestWarez 2024
Sopot, Polska