19
września
2024
Konferencja WaysConf 2024
article image

Organizatorzy zapraszają na wydarzenie WaysConf 2024, które kierowane jest do profesjonalistów z pasją do technologii, designu, badań i przywództwa, w trakcie którego mogą oni dzielić się pomysłami, trendami i przełomami. Konferencja poświęcona jest tworzeniu środowiska, w którym kwitnie nauka, networking i rozwój. Motywem przewodnim roku 2024 jest Bridge the Gap, który zachęca do budowania mostów pomiędzy różnorodnymi dyscyplinami.

Wydarzenie zaplanowane jest na 19-20 września 2024 w Krakowie

Konferencja WaysConf pozwala odkryć innowacyjne tematy i ścieżki, od badań i designu po zarządzanie, przywództwo i automatyzację bez kodowania, dołączyć do różnorodnej społeczności designerów, deweloperów, badaczy i liderów z całego świata i nawiązać kontakt z rówieśnikami, liderami branży i potencjalnymi współpracownikami podczas networkingu.

Jeśli chcesz być na bieżąco, rozszerzyć swoją sieć kontaktów lub szukasz inspiracji do swojego następnego projektu, WaysConf jest miejscem dla Ciebie! 

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia

Call for Papers WaysConf 2024 

Jeszcze do 4 kwietnia trwa nabór na prelegentów WaysConf 2024. Organizatorzy szukają osób, które podzielą się swoją wiedzą, spostrzeżeniami i doświadczeniami z różnorodną i pełną energii społecznością. 

Poszukiwani są prelegenci w następujących specjalizacjach:

  • Badania i analiza
  • Systemy i przekazanie designu
  • Zarządzanie i przywództwo
  • Automatyzacja bez kodowania

Nadchodzące wydarzenia

...
17
paź
2024
Test Dive 2024
Kraków, Polska
...
09
paź
2024
AutomationSTAR Test Automation Conference 2024
Wiedeń, Austria
...
06
lis
2024
TestWarez 2024
Sopot, Polska