Dzień Testera 2022

Dzień Testera 2022
Nasz kalendarz się nie myli. Dokładnie dziś, czyli 9 września przypada szczególne dla nas wszystkich święto: Dzień Testera Oprogramowania.

Dla tych, co nie pamiętają Dzień Testera ustanowiono na pamiątkę pierwszego zaraportowanego defektu, który miał miejsce 9 września 1947 roku. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ćma znaleziona podczas prac prowadzonych z komputerem Harvard Mark II stanie się na zawsze symbolem pracy ludzi stojących na straży jakości oprogramowania. 

To właśnie z tej okazji załoga testerzy.pl składa wszystkim Testerom życzenia ogromu wytrwałości, niekończącej się czujności oraz dobrej jakości w życiu prywatnym i zawodowym!

Konkurs

Z okazji naszego święta przygotowaliśmy dla Was również specjalny konkurs. Dzień Testera Oprogramowania to dzień, w którym wszyscy dowiadują się, że w ich projektach pracują testerzy. Przyślijcie nam więc zdjęcie miny nieszczęśliwego programisty, który się dowiedział o defekcie.

Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wybierzemy trzech zwycięzców, do których powędrują przygotowane przez nas nagrody, a główną z nich będzie godzinna sesja konsultacji z naszym ekspertem na temat rozwoju kariery dla juniorów lub doświadczonych testerów.

Dla wszystkich zwycięzców przygotowaliśmy także książki wydawnictwa PWN o tematyce IT do wyboru ze strony https://ksiegarnia.pwn.pl/it-pwn oraz pakiet naszych gadżetów, wśród których znajdziecie nasze słynne plecaki z konferencji testerzy.pl, które od zawsze cieszyły się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Specjalnie dla Was wydobyliśmy z odmętów historii jeszcze 3 piękne sztuki... :)

plecak-konferencja-testerzy-pl-.jpg

Oprócz trzech głównych zwycięzców czekają też na Was dwa wyróżnienia. Do wygrania książki wydawnictwa Helion: "Certyfikowany tester ISTQB. Poziom podstawowy" Adama Romana i Lucjana Stappa oraz "Pasja testowania. Wydanie II rozszerzone" Krzysztofa Jadczyka.

Wasze zdjęcia możecie przesyłać na adres kontakt@testerzy.pl. Czekamy na nie do 12 września 2022, do godziny 12:00.

Ale to nie wszystko!

Dla wszystkich naszych czytelników mamy dodatkowy prezent od PWN: kod ITwrzesien da Wam dodatkowe 5% zniżki od cen promocyjnych na książki papierowe IT od PWN dostępne pod tym linkiem.

Kod należy wpisać w ostatnim kroku zakupów (po podsumowaniu koszyka) i jest on ważny do 18.09.2022 r.

Konkurs jest współorganizowany z wydawnictwami Helion i PWN.
 

To powinno Cię zainteresować