Konferencja Test Dive już trwa

Konferencja Test Dive już trwa
Kolejna edycja jednej z naszych ulubionych, testerskich konferencji w Polsce właśnie wystartowała. Promujemy to wydarzenie od pierwszej edycji, a dziś wspieramy jego szóstą odsłonę.

Pierwsza edycja Test Dive wystartowała w Krakowie 24 października 2017 roku. Organizowane przez Nokię darmowe wydarzenie od początku skupiało entuzjastów testowania oprogramowania, a jej głównym celem od zawsze było umożliwienie zawodowym testerom i pasjonatom testowania spotkań ze światowej klasy ekspertami, a także otwartej wymiany doświadczeń. 

Test Dive to jedna z największych konferencji testowych w Polsce. W konferencji mogą wziąć udział wszyscy, zwłaszcza studenci, profesjonaliści, przedstawiciele świata nauki, partnerzy biznesowi i wszyscy pasjonaci. Wydarzenie prezentuje najnowsze trendy w testowaniu, najlepsze praktyki i tematy związane z cyklem życia i jakością wytwarzania oprogramowania. Konferencja stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń, dyskusji i przemyślenia pomysłów. Jest to unikalna platforma integrująca entuzjastów testów ze społecznością akademicką i biznesem poprzez networking. Wykłady skupiają się na najgorętszych tematach w przemyśle: techniki i metodologie testowania, automatyzacja testów, zarządzanie testami, bezpieczeństwo, DevOps, blockchain, machine learning. Każdy z nich inicjuje ciekawe dyskusje związane z jakością i testowaniem oprogramowania.

Przypomnijmy sobie czasy przedpandemiczne i Test Dive w 2018 roku, kiedy jeszcze nie organizowało się eventów online czy hybrydowo. Trzeba przyznać, że łezka kręci się w oku.

A tak było w roku 2019:

Dotychczas na Test Dive wystąpiło wielu znakomitych prelegentów, zarówno z Polski, jak i zza granicy, m.in. 

  • Rex Black – inżynier oprogramowania z 35-letnim doświadczeniem, prezes RBCS, były prezes ISTQB® i ASTQB®,
  • Isabel Evans - niezależna konsultantka ds. jakości i testów z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT w sektorach finansowym, komunikacyjnym i oprogramowania,
  • Michał Sajdak - założyciel sekurak.pl i konsultant ds. bezpieczeństwa IT w Securitum z ponad 10-letnim doświadczeniem w zagadnieniach związanych z technicznym bezpieczeństwem IT,
  • Julio Cesar Fort - inżynier bezpieczeństwa informacji specjalizujący się w cyberbezpieczeństwie, 
  • Marta Firlej – pomysłodawczyni Testing Conference test:fest we  Wrocławiu, członkini komisji sędziowskiej Mistrzostw Polski TestingCup w 2013 i 2014 roku oraz tegoroczna finalistka konkursu International Software Testing Exellence Award 2022.

Wśród prelegentów możecie spotkać również naszych trenerów, np. Karolinę Zmitrowicz czy Emilię Lendzion-Barszcz.

Na oficjalnym kanale Test Dive na YouTube znajdziecie jeszcze więcej ciekawych wykładów z ubiegłych edycji konferencji. Zapraszamy do oglądania.

Zespół testerzy.pl do wielu lat aktywnie wspiera konferencję. Najbliższa edycja startuje już 13 października w formule hybrydowej; w wersji stacjonarnej wydarzenie odbędzie się w krakowskim Multikinie, natomiast fani opcji zdalnej mogą wziąć w nim udział z każdego miejsca na świecie. 

Strona wydarzenia: https://testdive.pl/ 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji w formie online.

Dostępne są 3 streamy:

  1. Stream 1
  2. Stream 2
  3. Stream 3

To powinno Cię zainteresować