Konferencja testerzy.pl. Uczestnicy

Konferencja testerzy.pl. Uczestnicy
Po naszej stronie już prawie pełna gotowość. A jak u Was?

Do wydarzenia został jeden miesiąc i po naszej stronie prawie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Mamy zarezerwowane miejsce, przygotowane atrakcje, ukształtowaną agendę, zadania na turniej testerski, ale brakuje nam najważniejszego. Brakuje nam zapisanych uczestników. I chociaż jest to dla nas trudna informacja, bo bardzo chcieliśmy się spotkać, to jest to również zrozumiałe. Działamy w dużej niepewności. Sytuacja epidemiczna, zbyt powolne znoszenie obostrzeń plus utrudnienia w szczepieniach nie dają nam gwarancji bezpieczeństwa.

Dziękujemy wszystkim, którzy już zapisali się na nasze wydarzenie. Jak na razie zarezerwowanych (ale nie opłaconych) jest 51% miejsc. Naprawdę niewiele brakuje, aby na świeżym powietrzu delektować się wiedzą oraz testerskimi atrakcjami. Jednak, by wydarzenie udało się zorganizować, potrzebujemy jeszcze zająć pozostałą liczbę miejsc.


Jeśli uważacie, że to za wcześnie na testerskie spotkanie twarzą w twarz, to przyjmujemy to z pokorą, jedynie dopowiadając - szkoda, że się nie udało, ale próbowaliśmy.

Jeśli jednak chcecie wziąć udział w wydarzeniu, to zostają Wam ostatnie dni na zapisy.

W przypadku gdy do końca maja nie uzbiera się grupa, która pokryje koszty organizacji wydarzenia, to będziemy zmuszeni je odwołać lub przesunąć.

Odpowiedzcie na prostą ankietę (2 pytania) i dajcie nam znać, jakie jest Wasze zdanie.

 

To powinno Cię zainteresować