Nowe szkolenie Zawód Tester

Nowe szkolenie Zawód Tester
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku przygotowaliśmy zupełnie nowe szkolenie dla osób, które myślą o pracy w zawodzie testera oprogramowania.
 

Przebudowaliśmy cały koncept naszych szkoleń praktycznych, robiąc miejsce na szkolenie od podstaw, a następnie laboratoriów dla już bardziej doświadczonych testerów.

Nowe szkolenie Zawód Tester jest starterem do rozpoczęcia pracy w testowaniu; dedykowane jest w szczególności dla osób początkujących, bez wiedzy i doświadczenia, czy też osób planujących zmianę branży, chętnych na wejście do świata IT.

Kompleksowość kursu polega na połączeniu praktyki testowania z elementami szkolenia ISTQB Poziom Podstawowy. Oznacza to, że teraz w ramach jednego, 4-dniowego kursu nauczysz się podstaw praktycznego testowania, poznasz dobre praktyki oraz będziesz przygotowany do podejścia do egzaminu certyfikującego ścieżki ISTQB na poziomie podstawowym. Ponadto po kursie możliwe będzie skorzystanie z 3-tygodniowej, zdalnej praktyki, dzięki której utrwalisz nabyte umiejętności.

Będąc uczestnikiem szkolenia Zawód Tester otrzymasz komplet starannie opracowanych materiałów szkoleniowych w formie podręcznika opisującego zagadnienia omawiane podczas szkolenia oraz pełen dostęp do materiałów elektronicznych na platformie EDU.

Po szkoleniu będziesz gotowy do rozpoczęcia pracy w testowaniu oprogramowania. Posiądziesz umiejętność wykonywania testów aplikacji i tworzenia przypadków testowych. 

 

Dowiedz się więcej o tematyce szkolenia 

Pobierz ofertę [plik PDF] 

 

Zapraszamy na pierwsze terminy szkoleń, na które już dziś możecie rezerwować miejsca pisząc na adres kontakt@testerzy.pl:

  • 21-24.03.2016 w Katowicach
  • 30.05-2.06.2016 we Wrocławiu

Sprawdź opcje rabatowe 

 

Ścieżka dalszego rozwoju kompetencji i umiejętności

Co dalej po zakończonym szkoleniu?

Poniższy schemat obrazuje możliwe ścieżki doskonalenia umiejętności i kompetencji z zakresu testowania oprogramowania.

Agendy szkoleń zostały tak skonstruowane, aby nie pokrywać i nie powielać informacji. Na każdym ze szkoleń otrzymasz nową dawkę wiedzy.

Poniższy wykres sugeruje jedynie ścieżkę rozwoju w ramach udziału w szkoleniach. Na każdy kurs możesz przyjść bez udziału w innym. W przypadku chęci podejścia do egzaminów ISTQB Poziomu Zaawansowanego (ISTQB Advanced Level) wymagane jest posiadanie certyfikatu na Poziomie Podstawowym (ISTQB Foundation Level). 

 

 
 
Masz pytania dotyczące szkolenia? Napisz do nas na kontakt@testerzy.pl.
 
 

To powinno Cię zainteresować