Redakcja Redakcja

Redakcja

Redakcja

Wszystkie artykuły autora

Subiektywne raportowanie jakości

Bardzo podoba nam się koncept raportowania subiektywnego.

Czy ten standard zlikwiduje hasła?

Wielu dużych graczy przyłączyło się do FIDO Alliance więc jest nadzieja na nowy standard autoryzacji.

ISTQB 2014. Podsumowanie.

To był dobry rok dla ISTQB. Rok wzrostu i rok zmian. Wielu uważa tę organizację za czyste zło, co nie zmienia faktu, że warto wiedzieć, co się u diabła dzieje.

Czym jest TCP-IP?

To co każdy tester wiedzieć powinien o TCP-IP w klasycznej i bardzo prostej formie.

CfP na TestingCup 2015!

Chcesz zostać Mówcą konferencji TestingCup 2015 i wystąpić w maju na Stadionie Wrocław? I Ty możesz wystąpić przed wyjątkową widownią testerską TestingCup i u boku Gojko Adzica. Na zgłoszenia czekamy tylko do 15 lutego!

Przewodnik kupującego narzędzie testowania

Szukając rzetelnego źródła informacji na temat zakupu narzędzia wspierającego testowanie oprogramowania zapewne nie będziecie korzystali na pierwszym miejscu z wytycznych danych Wam przez jednego z producentów narzędzi testowych. Czasami jednak warto po takie publikacje sięgnąć, bo nawet z reklamowo-marketingowo-PR-owego przekazu można wyciągnąć coś wartościowego.

Jakie zawody mogą być wyeliminowane przez roboty w 2015 roku?

Może tytuł trochę na wyrost, ale powoli roboty mogą zastępować pracowników w tych zawodach.

WarszawQA #Wydanie Specjalne

Zapraszamy na Wydanie Specjalne WarszawQA. Tym razem dowiecie się, czym jest testowanie oprogramowania w kontekście zapewnienia jakości w IT i na czym polega zawód testera oprogramowania, przez wiele rankingów okrzyknięty jako zawód z przyszłością.

A tak nasza strona wyglądała w 2007 roku...

Szkoda, że nie ma tej cudownej grafiki z tamtych lat : )

Nowy rok, nowy pracodawca?

Jeśli 2015 jest rokiem zmiany pracy to oto lista najlepszych pracodawców w 2015 roku. Powodzenia!