WarszawQA #Wydanie Specjalne

WarszawQA #Wydanie Specjalne
Zapraszamy na Wydanie Specjalne WarszawQA. Tym razem dowiecie się, czym jest testowanie oprogramowania w kontekście zapewnienia jakości w IT i na czym polega zawód testera oprogramowania, przez wiele rankingów okrzyknięty jako zawód z przyszłością.
 

Kiedy: 13 stycznia 2015 o godzinie 18.00

Gdzie: Politechnika Warszawska, Plac Politechniki 1, sala 144

Temat spotkania: Od Testowania do Jakości w IT – czyli jak zostać dobrym testerem oprogramowania   

 

Spotkanie dedykowane jest studentom, doktorantom, studentom studiów podyplomowych, a także wszystkim zainteresowanym, którzy chcą rozpocząć karierę w branży informatycznej.

Jednym z podstawowych problemów wyboru ścieżki edukacyjnej, a później zawodowej jest korelacja oferowanego studentom przez uczelnie wyższe wykształcenia z sytuacją na rynku pracy i realiami współczesnego świata. Warto zatem zwrócić uwagę na najpopularniejsze obecnie zawody oraz na branże, z którymi wiążą się najwyższe zarobki i najdogodniejsze możliwości rozwoju.

 

Zaproszeni oście i o czym będziemy słuchać i dyskutować

Zaproszeni goście opowiedzą o znaczeniu testowania oprogramowania, na czym polega praca testera oprogramowania i jaka jest jego rola w zespole projektowym, w strukturze działu IT, jaka przyszłość rysuje się przed tym zawodem i czy zapewnienie jakości nabiera rozmachu w świetle zmieniającego się otoczenia IT i rosnącej świadomości biznesowej tego pierwiastka.

W drugiej części spotkania zapraszamy na panel dyskusyjny. Będziemy mieli okazję porozmawiać i skonfrontować ofertę edukacyjną, oferty rynku pracy i Wasze oczekiwania. Wspólnie stworzymy ścieżkę kariery dla testera oprogramowania.

Nasz Gość specjalny opowie Wam całą prawdę o kolejnym ciekawym zawodzie – programistach, którzy są bardzo blisko w codziennych zmaganiach projektowych z testerami. Będziemy również dyskutować o zależności tester oprogramowania – programista.

 

Spotkanie jest darmowe, ale wymaga wcześniejszej rejestracji 

Więcej na: http://www.warszawqa.pl/warszawqa-wydanie-specjalne/

 

 

#warszawqa

 

To powinno Cię zainteresować