Akredytowane materiały ISTQB® CTFL 4.0

Akredytowane materiały ISTQB® CTFL 4.0
Nowy sylabus CTFL 4.0 pojawił się w maju, co oznacza, że wszystkie podmioty szkolące testerów oprogramowania małymi krokami zaczynają przestawiać się na rekomendowane przez ISTQB® treści. Wyczekiwana zmiana zaszła także w testerzy.pl.

Oficjalnie możemy to powiedzieć: jesteśmy w posiadaniu pierwszych w Polsce akredytowanych materiałów do sylabusa ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom podstawowy w wersji 4.0. Jednocześnie jesteśmy też jedną z pierwszych firm, które mogą na ich podstawie szkolić wszystkich chętnych, którzy chcą uzyskać najnowszą wersję certyfikacji ISTQB® CTFL 4.0.

Autorem akredytowanych materiałów szkoleniowych jest Adam Roman. Adam jest trenerem, który od wielu lat współpracuje z testerzy.pl, szkoląc testerów zarówno z poziomów podstawowych, jak i zaawansowanych. 

Adam to bez wątpienia ważna osoba na polu polskiego testowania oprogramowania. Jest nie tylko informatykiem i pracownikiem naukowo-dydaktycznym oraz wykładowcą m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim. To także autor wielu książek o testowaniu oprogramowania („Certyfikowany tester ISTQB. Poziom podstawowy”, „Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia”, „Statyczne testowanie oprogramowania”), w których dzieli się swoją wiedzą jako inżynier jakości oprogramowania oraz certyfikowany tester CTFL, Agile Tester, ISTQB® Full Advanced i Expert Level – Improving the Test Process.

Warto wspomnieć, że Adam jest też członkiem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, który pracował nad normą ISO 29119 Software Testing Standard, a także członkiem SJSI i grup roboczych ISTQB® (Glossary, FL, AEL). Jest on również współautorem sylabusów – w tym właśnie sylabusa ISTQB® CTFL 4.0, do którego stworzył akredytowane przez SJSI materiały szkoleniowe. 

akredytacja-materiałów-adam-roman-sjsi.jpgMateriały stworzone przez Adama będą doskonałym uzupełnieniem prowadzonych przez nas szkoleń przygotowujących do zdawania egzaminu ISTQB® CTFL 4.0. Zostały one stworzone w sposób niezwykle przejrzysty tak, by jak najlepiej wytłumaczyć wszelkie kwestie poruszane w nowym sylabusie. 

prezentacja-adam-roman-slajd.jpg

Współpraca

Jesteśmy współwłaścicielami wspomnianych akredytowanych materiałów szkoleniowych i dlatego też opracowaliśmy model ich wynajmu różnym podmiotom. Firmy szkoleniowe oraz inne firmy chcące je wynająć do celów szkoleniowych zapraszamy do kontaktu: kontakt@testerzy.pl.


 

To powinno Cię zainteresować