ISTQB

Publikacje dotyczące certyfikacji ISTQB

"Certyfikowany tester ISTQB. Poziom Podstawowy". Lucjan Stapp, Adam Roman

656
Rozpoczęła się przedsprzedaż książki dwóch pracowników naukowo-dydaktycznych, specjalistów od testowania i ISTQB, która pomoże w samodzielnym przygotowaniu się do egzaminu ISTQB.

Poznaj ISTQB Foundation Level

588
ISTQB opublikowało niespełna 3 minutowy film, wyjaśniający czym jest certyfikat poziomu podstawowego.

Jak zdać egzamin ISTQB za pierwszym razem?

1309
Można powiedzieć, że zdanie egzaminu ISTQB za pierwszym podejściem to nic trudnego, skoro robi to 90% osób uczących się samodzielnie oraz 99% tych, kórzy zdecydowali się na kurs ISTQB przed podejściem do egzaminu. Nie należy jednak bagatelizować przeciwnika, a do tego pojedynku warto podejść roztropnie i dobrze się do niego przygotować. Oto dobre rady dla osób, które chcą zwiększyć swoje szanse w starciu z pytaniami egzaminacyjnymi od ISTQB.

Nowy egzamin próbny ISTQB Poziomu Podstawowego

2824
Nasz egzamin, oprócz tego, że został zaktualizowany do wersji 3.1 sylabusa, to wzbogacił się o kolejne pytania. Dostępny za darmo dla wszystkich uczestników naszych egzaminów ISTQB i w nowej, niższej cenie dla wszystkich innych.

Przykładowe egzaminy ISTQB Poziom Podstawowy. Nowe zestawy 2018

7089
Zarząd SJSI informuje, że na stronach umieszczone zostały zaktualizowane zbiory A i B oraz jeden NOWY zbiór C zadań przykładowych do egzaminu na certyfikat CTFL.