ISTQB®

Publikacje dotyczące certyfikacji ISTQB®

#IamISTQB

Nowa kampania reklamowa ISTQB® koncentruje się na testerach oprogramowania.

Czy certyfikat ISTQB® ma wartość?

Na różnych forach i w dyskusjach pojawia się teza, że certyfikat ISTQB® jest bezwartościowy. Ponieważ prawie wszystko na świecie ma swoją wartość (dla kogoś), to czy możemy wykazać, że również certyfikat ją posiada?

Szkolenie dla trenerów z ISTQB® Poziom Podstawowy

Chcesz zostać trenerem z pierwszego poziomu certyfikacji ISTQB®? Oto szkolenie i wytyczne, które mogą Cię do tego doprowadzić. A jeśli jesteś kursantem, który chce się lepiej przygotować do egzaminu, to ta wiedza na pewno Ci nie zaszkodzi.

Egzamin ISTQB® Zwinny Tester. Podpowiedź

Rozważasz podejście do egzaminu i zdobycie certyfikatu Zwinny / Agile tester od ISTQB®? Mamy dla Ciebie radę, która znacząco ułatwi Ci zdanie egzaminu.

Nowe egzaminy ISTQB® CTFL 4.0 po polsku

Dostępne są już polskie tłumaczenia trzech nowych, oficjalnych próbnych egzaminów ISTQB® Certyfikowany Tester Poziomu Podstawowego v. 4.0.

3 nowe egzaminy próbne CTFL 4.0 od ISTQB®

ISTQB® udostępniło 3 dodatkowe, oficjalne egzaminy próbne w ramach certyfikacji Certified Tester Foundation Level v4.0 (CTFL 4.0).

ISTQB® Poziom Podstawowy 4.0. Po pierwszym kursie

Na gorąco, po pierwszym szkoleniu chciałbym podzielić się kilkoma swoimi przemyśleniami o nowym materiale w wersji 4.0, z naciskiem na to, jak się go prezentuje.

Mapy myśli z certyfikacji ISTQB®

ISTQB® dla najnowszego certyfikatu Poziomu Podstawowego w wersji 4.0 przygotowało mapy myśli dla najważniejszych pojęć słownikowych.

Znamy zwycięzcę Nagród ISTQB® 2023

ISTQB® wyłoniło już zwycięzcę swojego corocznego konkursu. W tym roku laureatem nagrody został Mark Fewster.

Nagrody ISTQB® 2023. Wybrano finalistów

Poznaliśmy już finalistów corocznego konkursu organizowanego przez ISTQB®.