ISTQB®

Publikacje dotyczące certyfikacji ISTQB®

ISTQB® Advanced Level - Certified Tester Test Automation Engineering v2.0. Recenzja

Potwierdzając nowe informacje ISTQB® wprowadza istotne zmiany w swoich certyfikacjach. Niedawno ogłoszono nową certyfikację związaną z budowaniem strategii automatyzacji testów, co wskazuje na rosnące znaczenie roli inżyniera automatyzacji. Wraz z nową certyfikacją wprowadzono zaktualizowany sylabus CTAL-TAE w wersji 2.0.

ISTQB® publikuje nowe sylabusy i certyfikaty z zakresu automatyzacji testów

ISTQB® opublikowało dwie nowe wersje sylabusów dotyczących automatyzacji testów: zaktualizowany sylabus Certified Tester Advanced Level Test Automation Engineering (CTAL-TAE v2.0) oraz zupełnie nowy sylabus Certified Tester Specialist Test Automation Strategy Syllabus (CT-TAS v1.0).

ISTQB® Test Management. Recenzja

Co zmieniło się w nowym ISTQB® TM i czy są to zmiany na lepsze? Przyglądamy się materiałom oraz przeglądamy sylabus.

Nowi przewodniczący grup w ISTQB®

Zgromadzenie Ogólne ISTQB® przeprowadziło wybory nowych przewodniczących i wiceprzewodniczących w swoich grupach roboczych.

ISTQB® Advanced Level - Test Management v 3.0. Nowy sylabus

Potwierdziły się doniesienia o nowej wersji sylabusa ISTQB® Poziomu Zaawansowanego Zarządzanie Testowaniem (Test Management) w wersji v3. Oto wszystko, co powinniście o tym wiedzieć.

Zostań Testerem Zwinnym z testerzy+

Od dawna powtarzamy, że bycie częścią Platformy testerzy+ to coś więcej niż dostęp do najlepszych artykułów i materiałów. To także konkretne korzyści, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo, nie nadwyrężając przy tym budżetu. Dlatego z dumą ogłaszamy pierwszą z serii ekskluzywnych zniżek specjalnie dla Ciebie!

Nagrody ISTQB® 2024. Czas na Wasze nominacje!

Kto zasłużył na wyróżnienie za swój wybitny wkład w jakość oprogramowania? Zgłaszajcie swoich kandydatów do prestiżowych Nagród ISTQB® 2024!

Stary czy nowy Test Manager od ISTQB®?

ISTQB® od dłuższego czasu zapowiada nową wersję jednego ze swoich najlepszych sylabusów - Kierownika Testów. Podobno jego publikacja ma nastąpić w tym roku. Pytanie czy warto czekać na nowego, czy może warto skorzystać ze starej wersji?

Majowe spotkanie ISTQB®

Niektórzy w majówkę grillowali, a niektórzy ciężko pracowali.