Cele rozwojowe testera. Praktyczne przykłady na testerzy+

Cele rozwojowe testera. Praktyczne przykłady na testerzy+
Już teraz możecie zajrzeć do części drugiej naszego mini przewodnika "Jak skutecznie ustalać cele rozwojowe?", dostępnej na Platformie testerzy+.
testerzy+

 W drugiej części ebooka przedstawiamy Wam konkretny zestaw przykładowych celów rozwojowych. Każdy z nich został przez nas omówiony, a jako bonus znajdziecie ich podział na cele średnio- i długoterminowe. To nie tylko teoria, ale praktyczne wskazówki, które pomogą Wam naprawdę rozwijać się jako testerzy.

Pobierz ebook "Jak skutecznie ustalać cele rozwojowe. Część 2"

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sięgnąć po pierwszą część "Jak skutecznie ustalać cele rozwojowe? Część 1", to teraz jest idealny moment! Tam rozbieramy teorię na czynniki pierwsze, przybliżając Wam proces ustalania celów rozwojowych od podstaw i przekazując Wam narzędzia do skutecznego ustalania celów rozwojowych od podstaw.

Kształtujcie z nami Platformę testerzy+

Ten ebook to efekt Waszych pytań i potrzeb. Pamiętajcie, że cały czas możecie aktywnie wpływać na rozwój Platformy testerzy+. Korzystajcie z Listy Życzeń, zgłaszajcie potrzeby, a my przygotujemy i dostosujemy materiały do Waszych oczekiwań!

Wierzymy, że odkrycie tych praktycznych celów rozwojowych otworzy przed Wami nowe horyzonty w świecie testowania oprogramowania. Rozwijajcie się z nami i podzielcie się swoimi wnioskami!

Do zobaczenia na testerzy+!

To powinno Cię zainteresować