Zostań Prelegentem na test:fest 2022

Zostań Prelegentem na test:fest 2022
Jeśli uważasz, że w kwestii testowania masz do powiedzenia coś ciekawego i chcesz się swoją wiedzą oraz doświadczeniem podzielić z innymi, to nadal możesz zgłosić swoją kandydaturę do wystąpienia podczas test:fest 2022.

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie wyjątkowa, organizatorzy planują bowiem zrezygnować z formy wykładów, stawiając na interaktywną pracę w mniejszych grupach. Sama konferencja skierowana będzie do doświadczonych osób w branży IT.

Konferencja test:fest zaplanowana jest na 14 maja 2022 r., co więcej – w formie stacjonarnej (Wrocław). Do końca lutego możecie natomiast przesyłać swoje zgłoszenia i wystąpić jako prelegent podczas konferencji, co będzie świetną okazją do podzielenia się swoją wiedzą.

Kilka słów od organizatorów:

  • pamiętajcie, że konferencja jest bezpłatna, organizatorzy nie są więc w stanie pokryć prelegentom kosztów dojazdu, zakwaterowania, itp., ponieważ wszelkie pozyskane na konferencję środki używane są do wynajmu przestrzeni, jedzenia i spraw logistycznych,
  • podczas konferencji zostaniecie poproszeni o używanie oficjalnego szablonu konferencyjnego w prezentacji. Własne szablony firmowe są zarezerwowane dla pracowników Partnerów konferencji, jako jedno z ich praw w zamian za wsparcie konferencji test:fest,
  • ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy nie są też w stanie obiecać w tym roku wejściówki za zgłoszenie w ramach call for papers.

Zgłoszeń można dokonywać do końca lutego za pomocą formularza.

O test:fest

Konferencja test:fest to bezpłatna, jednodniowa konferencja skierowana przede wszystkim do wrocławskich firm IT i ich pracowników – inżynierów jakości oprogramowania. Wydarzenie jest okazją do podzielenia się wiedzą w lokalnym środowisku, zaprezentowania jak na co dzień pracują testerzy we wrocławskich firmach, a także miejscem do zintegrowania dość rozproszonej w mieście społeczności.

Więcej o konferencji na oficjalnej stronie.
 

To powinno Cię zainteresować