Mr Buggy 4. Pierwsza wersja i konkurs!

Mr Buggy 4. Pierwsza wersja i konkurs!
Nawet jeśli nie wybieracie się na tegoroczny TestingCup, już dziś możecie zmierzyć się z czwartym Mr Buggym.
 

Organizatorzy TestingCup 2016 udostępnili aplikację, której kolejna wersja będzie testowana podczas Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania. Aplikacja została udostępniona zawodnikom, aby ci zapoznali się z nią i sprawdzili, czy mogą ją uruchomić w swoim środowisku. Jest ona jednak ogólnie dostępna i każdy może ją potestować. W dostępnej paczce jest zarówno aplikacja Mr Buggy 4, jak i TestingCupReport wraz z instrukcjami użycia.

Jest nam miło poinformować, że Mr Buggy 4 to uproszczona wersja narzędzia AutoMagicTest, czyli aplikacji do automatycznej weryfikacji jakości oprogramowania, przygotowanej przez zespół testerzy.pl. Zmodyfikowana wersja tej aplikacji będzie testowana podczas samych zawodów. TestingCupReport będzie używany do raportowania wyników pracy.

 

Paczka: https://www.dropbox.com/s/s881r6me4079bir/TestingCup2016.zip?dl=0

 

Organizatorzy ogłosili, że każdy może testować obie aplikacje, a za najciekawsze zgłoszenia czekają nagrody. Jest to więc dodatkowa motywacja do zabawy z Mr Buggym.

Raportowanie defektów aplikacji z paczki jest możliwe poprzez aplikację: http://mantis.mrbuggy.pl.

Więcej informacji na stronie organizatora zawodów: http://testingcup.pl/mr-buggy-4-informacje-dla-zawodnikow/


Dla części osób rozczarowaniem może być to, że Mr Buggy nie jest grą komputerową. Byłoby to zrozumiałe ze względu na jeden z tematów towarzyszących imprezie - testowanie gier. Nasz zespół postanowił naprawić ten "błąd". Jeśli odwiedzicie stoisko testerzy.pl podczas TestingCup,to... będziemy dla Was mieli małą niespodziankę.

 

 

To powinno Cię zainteresować