testerzy.pl na TestingCup 2019

testerzy.pl na TestingCup 2019
Przed nami kolejna odsłona TestingCup, już w poniedziałek zapraszamy do pięknego Poznania, gdzie będziecie mogli nas spotkać przy stoisku testerzy.pl

Mieliśmy wiele różnych pomysłów na nasz tegoroczny wizerunek, nie zdradzimy Wam jakich bo, kto wie, być może część z nich wykorzystamy przy okazji kolejnych wydarzeń. W tym roku postawiliśmy pójść w zupełnie innym kierunku niż dotychczas. Nie znajdziecie u nas żadnych typowych konferencyjnych gadżetów, nie będzie ani długopisów, ani kubków, ani nawet koszulek :) W tym roku zaserwujemy Wam coś dla ciała, ale też coś dla ducha. Postawiliśmy czynnie wspierać zarówno kulturę jak i sport. Zapraszamy na.. boisko do piłki nożnej, gdzie będziecie mogli odreagować stres związany z zawodami, ale też sprawdzić się w kilku konkursach. Natomiast przy samym stoisku otrzymacie od nas stworzoną specjalnie przez testerzy.pl płytę ze składanką muzyki jazzowej. Projekt Jazz by testerzy.pl, zrealizowaliśmy wraz z wytwórnią muzyczną SJRecords, która specjalizuje się tylko w jazzie wydając wspaniałych artystów polskiej sceny jazzowej młodego i doświadczonego pokolenia. I tak na płycie posłuchacie takich artystów jak Grzech Piotrowski, Wojciech Niedziela, Piotr Schmidt, znakomita sekcja rytmiczna znanego na całym świecie tria RGG czyli Macieja Garbowskiego i Krzysztofa Gradziuka, Gniewomira Tomczyka (perkusista m.in. zespołu XANNAX) i wielu innych.

Zapraszamy Was serdecznie, przy stoisku zawsze otrzymacie kompletną informację na temat naszych szkoleń, egzaminów i wszelkich działalności, ale przede wszystkim zapraszamy na wspólną rozmowę i integrację w duchu muzyki i sportu.

Zachęcamy Was również do pobrania aplikacji TestingCup 2019, która znacznie ułatwi Wam funkcjonowanie na sporej przestrzeni Targów Poznańskich:

Do zobaczenia!

zespół testerzy.pl

To powinno Cię zainteresować