Co nowego na mitc.center?

Co nowego na mitc.center?
Cały czas pracujemy nad tym, aby jeszcze lepiej dostosować praktyczną certyfikację MITC do potrzeb naszych klientów. Zobaczcie, co udało nam się wdrożyć przy najnowszej aktualizacji.

Nie minęło jeszcze pół roku od rynkowego debiutu, a my już teraz wdrażamy kolejne usprawnienia. W ostatnim czasie wdrożyliśmy kolejną aktualizację strony Modern Information Technology (MITC), która na pewno przypadnie Wam do gustu.

Kody zniżkowe

To funkcjonalność dość istotna z punktu widzenia wszystkich naszych klientów. Bierzesz udział w szkoleniu organizowanym przez testerzy.pl? Na jego zakończenie otrzymasz specjalny kod zniżkowy, dzięki któremu przystąpisz do certyfikacji MITC w jeszcze niższej cenie. 

Uzyskany kod można wykorzystać podczas finalizowania transakcji zakupu egzaminu, a promocyjne kody zniżkowe będziemy publikować na naszej stronie i fanpage’ach FacebookLinkedIn.

Możliwość zakupu w PLN

Wychodząc naprzeciw licznym prośbom klientów, udostępniliśmy opcję zakupu egzaminu w walucie PLN. Początkowo egzaminy dostępne były wyłącznie w Euro, co ułatwiało dostęp do certyfikacji na rynkach międzynarodowych. Doceniamy jednak głosy użytkowników z Polski i pragniemy zapewnić im jeszcze większy komfort korzystania z platformy MITC, stąd wdrożone rozwiązanie możliwości zmiany waluty.

mitc-payment-pln.png

Blog MITC

Z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych certyfikacją MITC, uruchomiliśmy oficjalnego bloga. Znajdziecie na nim bieżące informacje o nowościach, aktualizacjach oraz planach rozwoju platformy. 

Co więcej, blog dostępny jest bez konieczności logowania, co czyni go cennym (i darmowym) źródłem wiedzy dla każdego, kto chce być na bieżąco z wydarzeniami w świecie certyfikacji MITC.

mitc-blog.png

Praktyczna certyfikacja testerska MITC

Modern Information Technology Certification to nowoczesny certyfikat dedykowany specjalistom IT, dostosowany do nowej ery technologii informatycznych. Jego ideą jest poświadczenie rzeczywistych umiejętności kandydata w zakresie testowania oprogramowania, wyróżnienie kandydata na tle innych konkurentów na rynku pracy. 

Chcemy, aby certyfikacja MITC była punktem wyjścia do dalszego rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji testerskich. 

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną oficjalną stronę MITC.

To powinno Cię zainteresować