Ludzie Testowania 2023. Oficjalna statuetka

Ludzie Testowania 2023. Oficjalna statuetka
W tym roku plebiscyt na Człowieka Testowania był wyjątkowy nie tylko ze względu na rekordową liczbę głosów i nominacji, ale także ze względu na niespodziankę, jaką przygotowaliśmy dla laureata.

Dla przypomnienia: Człowiekiem Testowania 2023, głosami czytelników portalu testerzy.pl został wybrany Jakub Konicki, autor podcastu „Po Szklanie i na Testowanie”. Wyniki plebiscytu ogłosiliśmy na naszych łamach 20 lutego, ale oprócz oficjalnego tytułu chcieliśmy wręczyć Jakubowi także nieco bardziej „namacalny” dowód jego zwycięstwa: oficjalną statuetkę.

IMG_3692.pngStatuetkę wręczyliśmy w trakcie spotkania, a nasza niespodzianka do samego końca była utrzymana w tajemnicy. Jakub nie spodziewał się, że otrzyma coś jeszcze poza samym tytułem.

Wprowadzenie bardziej namacalnego dowodu zdobycia tytułu Człowieka Testowania to naszym zdaniem dobra pamiątka, która symbolizuje ogrom pracy i zaangażowania włożonego w rozwój społeczności testerskiej i samego testowania oprogramowania. Jest to również wyraz uznania dla talentu i umiejętności laureata.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w plebiscycie na Człowieka Testowania 2023. Wasze głosy i zaangażowanie są dla nas bardzo ważne. Szczególne podziękowania kierujemy do Jakuba Konickiego za jego ogromny wkład w rozwój społeczności testerskiej. Gratulujemy jeszcze raz!

Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu zaangażowaniu plebiscyt na Człowieka Testowania będzie organizowany cyklicznie. Zachęcamy wszystkich do śledzenia informacji na stronie testerzy.pl i do udziału w kolejnych edycjach.

To powinno Cię zainteresować