Ludzie testowania 2023. Wyniki

Ludzie testowania 2023. Wyniki
Znamy już zwycięzców naszego plebiscytu na osoby, które najbardziej przysłużyły się testowaniu i jakości oprogramowania w 2023 roku.

W ciągu dwóch tygodni w naszym plebiscycie zagłosowało 1116 osób, oddając łącznie 1154 głosy i za każdy z nich bardzo Wam dziękujemy. Wyboru dokonywaliście spośród pięciu nominowanych, z których każdy z nich zgromadził liczne grono oddanych zwolenników oraz całkiem pokaźny zestaw głosów, chociaż różnice pomiędzy nimi nie były zbyt duże. Po ich przeliczeniu udało nam się wyłonić zwycięzcę oraz przyznać dwa wyróżnienia w plebiscycie. I tak oto kształtują się trzy miejsca z największą liczbą głosów.

Pierwsze z wyróżnień wędruje do Darii Dobrzańskiej i Kingi Witko, autorek testerskiego podcastu "Tu się Testuje", który potwierdza, że jakościowa i wartościowa produkcja zawsze spotka się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. Daria i Kinga uzyskały 13% wszystkich oddanych głosów. 

tu-sie-testuje-ludzie-testowania-2023.jpgDrugie wyróżnienie (30% zdobytych głosów) przyznajemy Rafałowi Podrazie za jego wkład w edukację środowiska testerskiego m.in. książką „Certyfikat Testera. Przygotowanie do egzaminu w pytaniach i odpowiedziach”. Mamy nadzieję, że uznanie czytelników testerzy.pl i naprawdę duża liczba głosów przyczynią się do jeszcze większej aktywności Rafała jako autora i jego wsparcia testerskiej społeczności. 

rafal-podraza-ludzie-testowania-2023.jpgNatomiast najwięcej głosów (aż 43%) oraz zaszczytny tytuł Człowieka Testowania 2023 zdobył Jakub Konicki, autor podcastu „Po Szklanie i na Testowanie”. Nagroda ta stanowi kolejny dowód na entuzjazm, z jakim przyjmowane są inicjatywy o podobnym charakterze w środowisku testerskim, a także stanowi motywację dla wszystkich, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat testowania i zapewniania jakości oprogramowania.

jakub-konicki-czlowiek-testowania-2023.jpgZwycięzcy i wyróżnionym w plebiscycie serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że nie przestaniecie robić tego, co już robicie! Oby tak dalej!

Ogromne podziękowania składamy także na ręce wszystkich pozostałych nominowanych – za Wasz wkład i zaangażowanie w rozwój społeczności testerskiej oraz w nasz plebiscyt. Bez Was nie byłoby Ludzi Testowania!

Do zobaczenia za rok!
 

To powinno Cię zainteresować