Agile & Automation Days 2020 - Call for Proposals

Agile & Automation Days 2020 - Call for Proposals
Przed nami szósta odsłona wydarzenia, które w głosowaniu Czytelników testerzy.pl po raz trzeci zostało wybrane najlepszą płatną konferencją testerską. Agile & Automation Days 2020 odbędzie się w Poznaniu 26-27 października.

W tym roku odpowiedzialność za program po raz kolejny została powierzona na ręce Bartka Szulca. Do Komisji Programowej po roku przerwy powrócił również Michał Kujałowicz, w tym roku odpowiedzialny za aktywności towarzyszące głównym ścieżkom konferencyjnym. Tę dwójkę wesprze nowa postać w projekcie AADays, Aleksandra Kunysz. Ola, na co dzień inżynier oprogramowania, swoje kilkunastoletnie doświadczenie zdobywała pisząc kod w różnych projektach w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Szósta edycja to również obiecujący temat przewodni. "Transform to reach new horizons. Navigate with principles." ("Zmieniaj, by rozwijać nowe horyzonty. Nawiguj zgodnie z zasadami.") przywołuje na myśl problem zmiany w świecie IT i ciągłego dopasowywania się do nowych trendów.

Jak Twórcy zapowiadają tegoroczny temat?

"Mówi się, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Dzisiejsza branża IT mierzy się z ciągłymi zmianami. Zmiana wymaga od nas transformacji - począwszy od osób indywidualnych, poprzez zespoły, po całe organizacje. Wymaga od nas odwagi i wyjścia ze swojej strefy komfortu.

W tym chaosie, niezależnie od okoliczności, pewne wartości zawsze pozostają prawdziwe. Zasady. To one są naszymi wartościami wyjściowymi, naszym kompasem, który wskazuje nam drogę przez to co nowe i nieodkryte.

Zapraszamy Was w podróż. Razem odkryjemy obszary transformacji, przez które obecnie przechodzi branża IT oraz to, co czeka nas w najbliższej przyszłości. Wybierzemy się w poszukiwanie leżących u podstaw zasad. Tych wciąż wartościowych i tych przestarzałych, które zastąpiono nowymi.

Podejdziemy do problemu w sposób wielowymiarowy. Spojrzymy zarówno technologię, jak i ludzi. Spojrzymy z perspektywy osób indywidualnych, zespołów oraz całych organizacji. Wszystko po to, aby uprościć proces zmiany i transformacji, i skupić się na wynikających z nich korzyściach i naukach."

Czy przeszedłeś przez zmianę, która dokonała w Tobie przemiany, a w trakcie procesu pomogła odkryć prawdy i zasady rządzące obszarem developmentu i zapewnienia jakości? 

Komisja Programowa chętnie posłucha o Twoim doświadczeniu.

Zapraszamy do zgłaszania propozycji wystąpień. Na Wasze zgłoszenia, przygotowane w j. angielskim, Komisja czeka do 30 czerwca 2020 r.

Dostępne formy prezentacji:

  • 30-minutowe prezentacje,
  • 90-minutowe sesje kodowania,
  • 150-minutowe warsztaty,
  • panele eksperckie,
  • a także inne, zaproponowane przez Was formy prezentacji.

Więcej szczegółów znajdziecie na http://aadays.pl/call-for-proposals-2020

Propozycje wystąpień można zgłaszać poprzez https://cfp.aadays.pl/

Polecamy i zachęcamy do wystąpień!

To powinno Cię zainteresować