Nowa inicjatywa w czasach lockdownu. QArantanna#1

Nowa inicjatywa w czasach lockdownu. QArantanna#1
Czekacie z utęsknieniem na meetupy? Nic straconego! KraQA, Girls Who Test oraz WrotQA wiedzą jak najlepiej wykorzystać czas lockdownu.

We wtorek, 21 kwietnia o godzinie 18:00, spotykamy się wszyscy na webinarze pt. "QArantanna#1 - Piszże czysto - jak pisać automaty na dużą skalę".

Spotkanie poprowadzi Adrian Gonciarz, QA Lead z Synerise i współtwórca jednej z największych lokalnych społeczności technologicznych - KrakQA.

Oto, czego możecie się spodziewać:

"Po napisaniu kilku linijek z użyciem Selenium świat nam się zmienia. Nagle okazuje się, że ten mityczny „diabeł” - testy automatyczne - nie jest taki straszny. Potem poznajemy programowanie obiektowe, wprowadzamy pliki stron, utrzymujemy nasze dzieło... i ani się obejrzymy, a dbamy o kilku osobowy zespół, w którym pisze już każdy, a codzienność utrudnia czystość kodu.
Ja tam byłem, miód, pot i łzy piłem. A czego się dowiedziałem - przekażę na wtorkowym webinarze. O tym: jak strukturyzować kod testów, co uwspólniać, jakie wspólne praktyki zadstosować w różnych repozytoriach by to wszystko miało „ręce i nogi”, a do tego szybko się wykonywało i skalowało. No i na deser - by programiści brali w tym naszym światku udział".

Zapraszamy wszystkich serdecznie w imieniu organizatorów. Ilość miejsc nieograniczona.

To powinno Cię zainteresować