QE 2020. Wiemy kiedy, wiemy kto

QE 2020. Wiemy kiedy, wiemy kto
Jesteście wygłodniali stacjonarnych konferencji testerskich? My również. Oby do października wszystko się odblokowało i udało się zorganizować Quality Excites.

QE w tym roku zostało przesunięte z 19-20 czerwca na 23-24 października br. Zmianie ulega tylko termin, nie miejsce odbywania się QE, więc w październiku widzimy się w Gliwicach.

Agenda 9. edycji Quality Excites wygląda naprawdę atrakcyjnie.

Na pewno największą gwiazdą będzie Katrina Clokie z warsztatami „Become someone who makes things happen” i prezentacją „Healthy habits for Testing in DevOps”. Warsztatów będzie aż 9 do wyboru. Warto zwrócić też uwagę na „Wstęp do automatyzacji testów API z Kotlinem” Grzegorza Holaka i Konrada Gomulskiego.

Drugi dzień to prezentacje zaczynające się świetnie zapowiadającym się keynotem „Kontrola długu technicznego przy użyciu behawioralnej analizy kodu” od Grzegorza Gałęzowskiego. Potem również wiele znanych nazwisk: Kujałowicz, Rosiński, Krzyżanowski, Kornecka, Kunysz i wielu innych.

Na nowej stronie poznacie także ceny biletów na najbliższą konferencję oraz daty ich sprzedaży. Pierwsza pula dostępna od 1.07 do 9.08. Za Wykłady + Warsztaty trzeba będzie zapłacić 249 PLN. Spóźnialscy, kupujący w ostatniej chwili zapłacą 150 PLN więcej.

Więcej na https://www.qualityexcites.pl

To powinno Cię zainteresować