QualityMeetup z Katriną Clokie

QualityMeetup z Katriną Clokie
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie online, czyli Q&A z Katriną Clokie. Gość odpowie na Wasze pytania, dotyczące dobrych nawyków i utrzymywania wysokiej jakości w projektach.

W dniu dzisiejszym, 23 października, miały rozpocząć się warsztaty tegorocznej edycji QE. Jutro rano, 24 października, spotkalibyśmy się na wykładach, których w tym roku, w ramach dwóch bloków, planowanych było aż 20. Niestety, rzeczywistość zweryfikowała owe plany i zmusiła do ponownego przełożenia terminu konferencji. 

Na lekką osłodę, już w przyszły czwartek, 29 października o godzinie 19.30, spotkamy się na wirtualnym Q&A z Gościem Specjalnym tegorocznej edycji QE — Katriną Clokie. Katrina połączy się z Nowej Zelandii, by odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące utrzymania wysokiej jakości w projektach, a także przydatnych, podczas pracy nad kodem, nawyków.

Bądźcie gotowi w czwartek, 29 października 2020 o 19:30 UTC+01. Nietypowa godzina wynika z różnic czasu między Polską, a Nową Zelandią, więc Katrina wypije w naszym towarzystwie poranną kawę.

Organizator: Quality Excites

Wydarzenie: online (udział w wydarzeniu jest bezpłatny)

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.
 
O Katrinie:

Pełni funkcję General Manager of Engineering w firmie Xero. Jest autorką książki „A Practical Guide to Testing in DevOps” i jest jedną z liderek międzynarodowej społeczności testerskiej. Oprócz tego, jest głównym mówcą na scenie międzynarodowej, współzałożycielką społeczności testerskiej WeTest New Zealand (znanej także jako Ministry of Testing NZ), założycielką magazynu Testing Trapeze, blogerką i aktywną użytkowniczką Twittera.
 
Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/events/1149749302087138

To powinno Cię zainteresować