Ruszyła rejestracja na konferencję Test Dive 2022

Ruszyła rejestracja na konferencję Test Dive 2022
Tegoroczna – już VI edycja Test Dive – odbędzie się 13 października. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami, w tym roku każdy spragniony fan eventów w formie stacjonarnej będzie mógł na żywo posłuchać prelegentów w Multikinie w Krakowie. Natomiast zwolenników formy online zapraszamy na kanał organizatorów na YouTube, gdzie pojawią się transmisje oraz materiały dodatkowe.

Bezpłatna rejestracja uczestników rozpoczyna się 12 września i jest aktywna aż do oficjalnego startu wydarzenia. Trzeba mieć też na uwadze, że przestrzeń w Multikinie jest ograniczona, stąd rejestracja aktywna będzie do wyczerpania miejsc.

Dodatkowo zapisane osoby otrzymają wcześniejszy dostęp do zamkniętej grupy na Discord.

To tam uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań panelistom, a także prowadzenia dyskusji z innymi uczestnikami. Zarejestrowane osoby podczas trwania konferencji będą miały szansę na wygranie kodów na ebooki.

Konferencja Test Dive organizowana jest od 2017 roku i porusza tematy związane z takimi dziedzinami jak testowanie, IoT, Machine Learning, DevOps, Agile czy security. Tegoroczna edycja skupi się na zagadnieniach związanych z: 

  • technikami i metodologią testowania, 
  • automatyzacją testów (z przykładami konkretnych technologii i narzędzi), 
  • machine learning, 
  • cyberbezpieczeństwem, 
  • kryptowalutami, 
  • blockchainami i informatyką śledczą.

Wśród prelegentów VI odsłony Test Dive Conference znajdą się m.in.: Julio Cesar Fort, Michał Sajdak (założyciel sekurak.pl & securitum.pl), andrzej.btc i Mohamed Trabelsi (Bell labs).

Oprócz wykładów odbędzie się również na panel dyskusyjny. Wydarzenie jest skierowane zarówno do specjalistów z branży, jak i studentów. Udział w konferencji to również szansa na wymianę doświadczeń i networking. 

Dołącz na: www.testdive.pl

Śledź na: FacebookuLinkedInie.

Kanał na YouTube.

To powinno Cię zainteresować