Test Dive 2023

Test Dive 2023
Właśnie rozpoczął się nabór prelegentek i prelegentów, którzy będą mieli okazję podzielić się swoją wiedzą w trakcie siódmej edycji wydarzenia Test Dive.

Tegoroczny Test Dive odbędzie się 12 października w Multikinie w Krakowie. Organizatorzy wydarzenia zapraszają na nie wszystkich, którym tematyka testowania oprogramowania jest bliska i którzy chcieliby podzielić się w jego trakcie swoją wiedzą. 

Rola prelegenta w trakcie Test Dive jest nie lada szansą dla każdego entuzjasty testowania oprogramowania. Wystąpienie to możliwość poprowadzenia wykładu podczas jednej z najbardziej rozpoznawanych konferencji testerskich w Polsce i Europie, która podczas zeszłorocznej, hybrydowej edycji zgromadziła prawie 2000 osób. Podczas Test Dive prezentowane są najnowsze trendy w testowaniu oraz najlepsze praktyki i tematy związane z cyklem życia i jakością produkcji oprogramowania. 

Ale Test Dive to nie tylko wykłady i prelekcje. To tutaj środowisko akademickie integruje się ze światem biznesu, czego efektem są nowe znajomości i mnóstwo okazji do wymiany doświadczeń i dyskusji.  

W tym roku podczas swoich wykładów zgłoszeni prelegenci będą mieli szansę zagłębić się w tematykę związaną przede wszystkim z testowaniem w medycynie oraz Machine Learning w testowaniu. Natomiast jeśli chcielibyście podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziedziny bezpieczeństwa, algorytmów, telkomunikacji (4G/5G) itp. – nie traćcie czasu i wyślijcie swoje zgłoszenie. 

Organizatorzy z Centrum Technologicznego Nokii w Krakowie czekają na zgłoszenia od 15 marca do 15 czerwca 2023

Wydarzenie jest oczywiście bezpłatne, a my tradycyjnie obejmujemy je swoim patronatem medialnym.

Więcej informacji na: testdive.pl

To powinno Cię zainteresować