Organizatorzy przygotowali dla czytelników naszego portalu specjalny kod promocyjny. Na hasło "TESTERZY.PL" wpisane podczas rejestracji możecie otrzymać 15% zniżki.
Wydarzenie "Automatyzacja Testowania w praktyce" składa się z dwóch niezależnych części:
- konferencji, w programie której znajdą się ciekawe i praktyczne case studies oraz live coding (25 maja 2023), Program konferencji znajdziecie tutaj
- dedykowanych warsztatów, w ramach których uczestnicy będą mieli okazję pogłębienia wiedzy pod okiem ekspertów (26 maja 2023), Program warsztatów dostępny jest tutaj
Nad przebiegiem i wysokim poziomem wydarzenia czuwa doświadczony Komitet Organizacyjny z wieloletnim doświadczeniem.
Podczas "Automatyzacji Testowania w praktyce" głos zabiorą znani i cenieni eksperci, w tym także trenerzy, którzy prowadzą szkolenia dla testerzy.pl:
- Krzysztof Kołodziejczyk,
- Tomasz Klepacki,
- Grzegorz Gałęzowski,
- Maciej Wyrodek,
- Bartosz Kita,
- Maciej Mrowiński,
- Jan Sabak,
- Adam Stasiak,
- Mateusz Błoch,
- Dawid Pacia,
- Arkadiusz Jelonek.
Krzysztof Kołodziejczyk jest testerem, inżynierem oprogramowania, specjalistą w obszarze automatyzacji testów, akredytowanym trenerem ISTQB® Poziom Podstawowy, a także trenerem z zakresu testów automatycznych. Głównymi obszarami jego działań są tworzenie testów automatycznych, budowa frameworków testowych, projektowanie i wdrażanie całych procesów testowych dla projektów uwzględniających automatyzację, m.in. dla jednego z największych banków w Polsce.
W swoim wystąpieniu, w trakcie live codingu Krzysztof będzie chciał wskazać elementy, o której należy zadbać w procesie automatyzacji oraz pokazać, że zaangażowanie testerów nie-automatyków w projekcie automatyzacji może z powodzeniem usprawnić proces budowy projektu, dzięki wykorzystaniu ich pozostałych umiejętności. W trakcie warsztatu udowodni on jak w prosty sposób, z wykorzystaniem narzędzia Cypress.IO, tester manualny może rozpocząć swoją ścieżkę w automatyzacji testów.
Dawid Pacia to Test Automation oraz Engineering Manager a w rzeczywistości 1/3 QA, 1/3 DevOps, 1/3 Lead. Tech freak podążający za wszystkimi najnowszymi technologiami (i wdrażający je na własną rękę). Fan zwinnego podejścia do zarządzania projektami i budowania produktów oraz zespołów.
W konferencji braliśmy także udział w zeszłym roku, kiedy to Radek Smilgin miał okazję wygłosić mowę wstępną wraz z krótką prelekcją.
Więcej o wydarzeniu znajdziecie na jego oficjalnej stronie.
Rejestracja możliwa jest tutaj.