Test Dive po raz piąty

Test Dive po raz piąty
21 października startuje kolejna, piąta już edycja największej w Polsce konferencji testerskiej, Test Dive. Podobnie, jak rok temu, wydarzenie będzie transmitowane online.

Całą konferencję będzie można obejrzeć na żywo na oficjalnym kanale YouTube, a w zamkniętej grupie na platformie Discord planowane są dyskusje z prelegentami i uczestnikami konferencji, a także z organizatorami, tj. pracownikami firmy Nokia.

Rejestracja na wydarzenie będzie aktywna do oficjalnego startu wydarzenia, jednak radzimy nie zwlekać, ponieważ już teraz możecie otrzymać dostęp do grupy dyskusyjnej. 

W zeszłym roku strefa networkingowa zgromadziła ponad 1100 uczestników, a wśród nich można było znaleźć studentów, pracowników firm technologicznych, a także przedstawicieli biznesu i środowiska akademickiego. Poza aktywną dyskusją, zarejestrowane osoby, już podczas trwania konferencji, będą miały możliwość wygrać kody na ebooki. 

Konferencja Test Dive organizowana jest od 2017 roku i porusza tematy związane z takimi dziedzinami jak testing, IoT, Machine Learning, DevOps, Agile czy security. Wśród prelegentów tegorocznego wydarzenia znajdą się m.in. przedstawiciel Nokii Bell Labs, Leilo Di Martino, Adam Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony a także firma niebezpiecznik.pl, która współpracuje z organizatorami od trzech lat.

Oficjalna strona konferencji: www.testdive.pl

Wydarzenie jest bezpłatne.
 

To powinno Cię zainteresować