TestingCup 2020. Już dziś!

TestingCup 2020. Już dziś!
Jedno z najbardziej unikalnych wydarzeń testerskich na świecie startuje dziś o godzinie 13:00.


TestingCup online to pierwszy znany nam duży konkurs testerski, który mimo swojego rozmachu, tym razem odbędzie się online. Praktycznie cała architektura stacjonarnego wydarzenia została przeniesiona do świata wirtualnego. Choć edycja zdalna jest jedynie namiastką prawdziwych zawodów, to organizatorzy postarali się skopiować rozwiązania stosowane w poprzednich latach. Mamy zatem szereg zabezpieczeń przed „złamaniem” aplikacji, mamy wirtualnego „wolontariusza”, który odpowiada na pytania i rozwiąże problemy, mamy MrBuggy, który nie zmusza do raportowania, a jedynie prosi o znalezienie w nich defektów i ich zreprodukowanie.

Szczęśliwcy, którzy zdecydowali się na udział już o 13:00 poznają swojego przeciwnika. Reszta będzie musiała poczekać na niego do czasu kiedy pojawi się wersja w sklepie Google Play.

O 12:30 rozpocznie się wprowadzenie do zawodów, prowadzone przez Patrycję Tomaszewską oraz Jakuba Rosińskiego, ubiegłorocznych zwycięzców i tegorocznych członków komisji.

Transmisję będzie można oglądać na stronie http://testingcup.pl/2020/live.html

Kto wygra? Wyniki poznamy dopiero za dwa dni, kiedy Komisja przeanalizuje logi i raporty, a zwycięzcą będzie osoba lub zespół, który znajdzie wszystkie defekty w najkrótszym czasie. Jeśli to się nie uda to wygrają Ci, którzy znajdą najwięcej defektów.

Więcej informacji o zawodach znajdziecie na stronie: http://testingcup.pl/2020/.

To powinno Cię zainteresować