TestingCup 2020 online!

TestingCup 2020 online!
Wraz z początkiem 2020 r. Organizatorzy TestingCup, niczym prorocy Apokalipsy, ogłosili kolejną stacjonarną edycję na rok 2021. Roczna przerwa, jak się okazuje, nie będzie jednak całkowitym odpoczynkiem...

Próbując odnaleźć się w pandemicznej rzeczywistości, TestingCup postanowił kontynuować swój projekt i już teraz zaprasza Was do udziału w Mistrzostwach Online. Mistrzostwach, w których będziecie mogli wziąć udział niezależnie od miejsca i okoliczności - w domowej izolacji, podczas przerwy w pracy, home office'a, w łóżku, w ulubionej piżamie.

17 czerwca będziecie mogli dołączyć do największych Mistrzostw w Testowaniu i zmierzyć się ze Mr Buggym w jego najnowszej wersji - Mobile!

Jak się zapisać?
  1. Skompletuj 3-osobową drużynę lub zdecyduj o samodzielnym udziale.
  2. Odwiedź stronę https://strefauczestnika.testingcup.pl/ i zarejestruj się.

Pamiętaj o:

  • wybraniu nazwy dla swojej drużyny,
  • wybraniu Kapitana drużyny,
  • wrzuceniu logo swojej drużyny.

W tym roku możecie oczekiwać prostego przygotowania do zawodów. Jedynym technicznym "must have" udziału w Mistrzostwach jest posiadanie telefonu z systemem Android.

I opłata za udział w wydaje się być symboliczna. 
Choć już teraz trwa promocja "Early Bird", to dodatkowo dla pierwszych 100 uczestników przewidziano dodatkowy rabat. Śpieszcie więc z decyzją o udziale!

Więcej szczegółów znajdziecie na http://testingcup.pl/2020/tickets.html

Naszym świeżym Czytelnikom przypominamy, że TestingCup to największe do tej do tej pory zawody w testowaniu oprogramowania. TestingCup organizowany jest corocznie i nieprzerwanie od 2013 r. Podczas wydarzenia uczestnicy mierzą się z przeciwnikiem, zwanym Mr Buggy, by poprzez aktywną i zdrową rywalizację zdobyć tytuł Mistrza. 

TestingCup jest otwarty dla wszystkich, dla których dbanie o jakość to zawodowa codzienność lub pasja.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na pierwsze w historii Mistrzostwa Online!

Więcej na http://testingcup.pl/

Źródła:
http://blog.testingcup.pl/testingcup-2020-online/

To powinno Cię zainteresować