Życzenia noworoczne 2021/2022

Życzenia noworoczne 2021/2022
W tym roku bardziej od złożenia życzeń chcemy Wam podziękować za pracę w 2021 roku.

Nie ma co ukrywać, że nasze życzenia się nie sprawdzają. Nie ma też co podsumowywać, bo mijający rok dla wielu z nas nie będzie dobrym wspomnieniem. Co więcej, kolejny rok zapowiada się równie źle albo nawet i gorzej. Nie roztaczajmy jednak  ponurych wizji.

Wszystkim Wam, którym w tym roku jeszcze nie podziękowano, albo niewystarczająco podziękowano za Waszą ciężką pracę na rzecz jakości, chcieliśmy powiedzieć: DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy w imieniu użytkowników, którzy nie mają świadomości ile swojej energii, czasu i wiedzy poświęciliście, aby mogli się cieszyć działającym oprogramowaniem.

Dziękujemy w imieniu Waszych przełożonych i członków Waszych zespołów, którym może to przez gardło nie przeszło, ale doceniają Wasze zaangażowanie.

Dziękujemy w imieniu urzędników państwowych, którzy skutecznie zabierają wasze datki, składki i podatki, i którzy nigdy Wam nie podziękują za Wasz wysiłek.

Dziękujemy w imieniu własnym, bo używamy oprogramowania, które testujecie.

Dziękujemy za każdy znaleziony defekt, potwierdzenie działania funkcji, sprytny test, pracę z wymaganiami i oczekiwaniami klienta oraz za cierpliwość dla programistów.

Dzięki Wam oprogramowanie działa lepiej i świat staje się odrobinę lepszy.

I oby nie zabrakło Wam tego zaangażowania w 2022 roku!

Cały zespół testerzy.pl

To powinno Cię zainteresować